Małgorzata Rozenek, Misza Kostrzewski

Małgorzata Rozenek o udziale brata w You Can Dance w TVP. Kiedy dowiedziała się, że Misza Kostrzewski został jurorem w reaktywowanym telewizyjnym hicie? Jakie ma przecieki z planu?

You Can Dance wraca po latach, ale tym razem nie w TVN, a w TVP. W programie udział wezmą dzieci w wieku 9-13 lat, a ich popisy oceniać będzie profesjonalne jury w składzie: Agustin Egurrola, Klaudia Antos i Misza Kostrzewski, który w show-biznesie dał się poznać już kilka lat temu jako brat Małgorzaty Rozenek. Towarzyszył sławnej siostrze na premierze filmu Mój biegun, na którym po raz pierwszy poznali Radka Majdana.

Misza, a właściwie Michał, jest uznanym tancerzem. Ukończył wiele prestiżowych szkół i jako młody chłopak wyemigrował do Francji. Nad Sekwaną szlifował swój warsztat taneczny, występując w balecie, a w późniejszych latach samemu udzielając lekcji wschodzącym gwiazdom estrady. Jego udział w programie TVP związany jest przede wszystkim z wyuczonym zawodem i osiągnięciami, a nie ze znaną siostrą, której nazwisko działa na media i widzów jak magnes.

Małgorzata Rozenek komentuje udział brata w You Can Dance

Jak Małgorzata zareagowała na wieść, że jej brat został zaproszony do roli eksperta w You Can Dance i na jakim etapie przekazał jej przełomową dla swojej medialnej kariery wiadomość?

Rozmawialiśmy o tym już na etapie castingów, rozmów. Od samego początku, kiedy to wszystko się działo. Ja nie miałam wątpliwości, że moment, w którym zaproszą Michała na zdjęcia próbne, to będzie moment, w którym on swoją merytorycznością, jak i wyglądem mocno się obroni – wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Rozenek jest dumna z tego, co osiągnął Misza. Trzyma kciuki za jego udział w show i już teraz chwali się kilkoma przeciekami z planu zdjęciowego, który niedawno ruszył pełną parą:

Oni już są w zdjęciach, wiem, że idzie im świetnie. Trzymam kciuki za Michała i wiem, że wniesie bardzo dużą jakość i merytoryczność do polskiej telewizji.

Z takim wsparciem sukces Miszy gwarantowany. Cała rozmowa z Małgorzatą poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj