Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek jest prawdziwą businesswoman. Dopiero co zaprezentowała nową kolekcję marki Mrs. Drama, a już w sierpniu wchodzi na plan nowego programu. Zdradziła nam, o czym będzie.

Małgorzata Rozenek zaskakuje na każdym kroku. Ma na siebie nieskończoną ilość pomysłów, które z sukcesem realizuje. W ubiegłym roku pokazała, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Nie tylko zagrała w najnowszym filmie Patryka Vegi, ale i zrealizowała mnóstwo projektów, mimo że została mamą Henia.

Prowadząca Projekt Lady nie osiada na laurach i cały czas podejmuje się nowych zadań. Ku zaskoczeniu wszystkich ruszyła z własną marką ubrań Mrs. Drama. Okazuje się, że gwiazda szykuje dla swoich fanów kolejną niespodziankę – już za kilka miesięcy zostanie gospodynią nowego formatu. Czy szykuje się kolejny hit?

Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy program. O czym będzie?

Perfekcyjna Pani domu zawsze na pierwszym miejscu stawia rodzinę. Jest mamą trzech synów: Stanisława, Tadeusza oraz Henryka, który jest owocem związku z Radosławem Majdanem. Wielokrotnie udowadniała, że dla dzieci gotowa jest na każde poświęcenie i z powodzeniem dzieli swój czas między pracę, a wychowanie ich.

Małgorzata Rozenek w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że już w sierpniu wchodzi na plan zupełnie nowego programu. Okazuje się, że od dawna marzyła o tym, aby zająć się taką tematyką:

Nie mam planu ani pomysłu na to, aby odejść z telewizji. Co więcej – w sierpniu wchodzę na plan zupełnie nowego programu dla TVN-u. Takiego, który zawsze chciałam zrealizować. Cieszę się, że będę wreszcie miała okazję. Jeżeli miałabym wskazać, gdzie jest moje serce, to jest w telewizji. To jest niesamowita praca. A wszystko inne co robię wokół wynika z tego, że mam niespożytą energię i chęć na nowe doznania, na nowe doświadczenia. Nie myślę o tym, że chciałabym coś zrobić, tylko zaczynam działać.

Czego będzie dotyczył nowy program Gosi?

Będzie dotyczył spraw mi bardzo bliskich. Spraw związanych z rodziną. Tak naprawdę tylko tyle mogę powiedzieć. Jesteśmy w trakcie dokumentacji, w trakcie produkcji. Będzie świetny.

Niestety na więcej szczegółów będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Jesteście ciekawi, co to będzie za program?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj