Małgorzata Rozenek o Mrs. Drama

Małgorzata Rozenek w zeszłym roku wystartowała z własną marką odzieżową Mrs. Drama. Ubrania, które sprzedaje, cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientek. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, co złożyło się na jej sukces i wskazała największy sprzedażowy hit ostatnich tygodni.

Małgorzata Rozenek od lat robi karierę w telewizji. Gwiazda na stałe związała się ze stacją TVN. To tam zaczynała stawiać pierwsze kroki przed kamerą. W programie Perfekcyjna Pani Domu z miejsca zyskała sympatię fanów. Z każdym kolejnym show, w którym brała udział, cieszyła się jeszcze większą popularnością. Obecnie nie może narzekać na brak propozycji współpracy. Razem z mężem, Radosławem Majdanem, zbudowali prawdziwe imperium.

Polskie gwiazdy są bardzo zapobiegliwe jeżeli chodzi o finanse. Wiele z nich oprócz tego, że pojawia się na ekranach telewizorów, inwestuje także w rozwój własnych biznesów. Tak też jest w przypadku Małgosi Rozenek.

Małgorzata Rozenek o sukcesie marki Mrs. Drama

Wiele kobiet, które znamy z rodzimego show-biznesu, zdecydowało się wystartować z własnymi markami odzieżowymi. W zeszłym roku dołączyła do nich Małgorzata Rozenek, która swoje autorskie projekty wypuszcza pod nazwą Mrs. Drama.

Debiut jej biznesu był sporym zaskoczeniem, ponieważ do samego końca wszystko trzymała w tajemnicy przed fanami. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post gwiazda opowiedziała o sukcesie, jaki odnosi jej nowy biznes:

Jestem bardzo dumna z tego jak się rozwijamy. Bardzo mi się podoba kierunek, w którym idziemy. Nie będę mówić o liczbach biznesowych, chociaż są bardzo ośmielające. Dla mnie najważniejsze jest to, że my od samego początku myśleliśmy o naszych ubraniach w sposób całościowy. Dla nas jest ważne, aby ta klientka miała rzeczy z każdej kolekcji i żeby te rzeczy do siebie pasowały.

Co jest największym sprzedażowym hitem w kolekcji Mrs. Drama?

Nasza najnowsza kolekcja, której pierwszy drop właśnie wyszedł, przyjęła się z ogromnie entuzjastycznym przyjęciem, i mimo że zwiększyliśmy nasze moce przerobowe, to już mamy niektóre rzeczy naprawdę w limitach. Np. nasz długi kardigan jest już prawie wyprzedany, a przecież dopiero co wszedł do sprzedaży.

Małgorzata Rozenek – długi kardigan Mrs. Drama

Małgorzata Rozenek – długi kardigan Mrs. Drama

Gwiazda nie ukrywa, że ma wyjątkowe szczęście do ludzi, z którymi pracuje:

Jestem bardzo dumna z tego kierunku, ale to też udało mi się dzięki ludziom, którzy pomagają mi w rozwoju tej marki. I to jest największe moje szczęście. Szczęście do ludzi.

Jak oceniacie projekty Małgosi? Kilka z nich publikujemy w galerii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here