Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek niedawno po raz trzeci została mamą. Gwiazda zdradziła, jakie ma podejście do karmienia piersią w miejscach publicznych. Czy takie epatowanie intymnością jej zdaniem jest potrzebne?

Małgorzata Rozenek ma za sobą bardzo udany rok. Gwiazda pojawiła się w kilku produkcjach i zaliczyła udany debiut na planie filmowym, ale przede wszystkim powitała na świecie kolejne dziecko. Od momentu, gdy ogłosiła, że razem z mężem Radkiem Majdanem spodziewają się pierwszej wspólnej pociechy, wszyscy jej fani z jeszcze większym zaangażowaniem przeglądali jej profile społecznościowe. Przyszła mama chętnie pokazywała swój ciążowy brzuszek, a po narodzinach chłopca szybko pokazała jego pierwsze zdjęcie.

Mały Henio jest jednym z najbardziej uroczych bobasów na Instagramie, a fani niezmiennie zachwycają się każdym jego zdjęciem. Gwiazda ku ich uciesze nie szczędzi im rozkosznych kadrów, na których to chłopiec jest głównym bohaterem.

Małgorzata Rozenek opowiedziała o karmieniu piersią

Gwiazda po narodzinach syna nie pozwoliła sobie na zbyt długi odpoczynek. Zaledwie dwa tygodnie po porodzie pojawiła się na planie programu Projekt Lady. Niemowlę cały czas towarzyszyło jej za kulisami. Mama Henia nigdy nie ukrywała, że pomimo natłoku obowiązków karmi syna piersią i nawet podczas pracy, gdy nie mogła być blisko syna, odciągała dla niego pokarm.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jaki ma stosunek do karmienia piersią i co myśli o kobietach, które robią to na widoku:

To jest bardzo piękne i karmienie piersią to jest coś, co jeżeli kobieta może, to powinno się dla dobra dziecka robić. Sama karmiłam troje swoich dzieci – Stasia przez 12 miesięcy, Tadeusza przez 11 miesięcy, Henryka przez 7 miesięcy. To jest tak, że naprawdę trudno jest zastąpić to mleko mamy. Ale wiele sytuacji jest w życiu takich, że po prostu kobieta nie może karmić i też nie powinna sobie robić wyrzutów sumienia.

Rozenek dotychczas nie pokazała zdjęcia, na którym karmi Henryka piersią. Nie uważa jednak, by taki widok był niestosowny:

Nie widzę nic złego w tym, że kobieta publicznie karmi piersią. Dopóki mamy billboardy z kobietami, których piersi mają na celu sprzedanie jakiś produktów, to naprawdę nie powinniśmy się oburzać na widok matki karmiącej, szczególnie, że taka mama robi to dla dobra dziecka, a wszyscy powinniśmy dbać o dzieci na świecie.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj