Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek w rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała nieco więcej o swoim bracie – Mishy. Czego możemy się spodziewać po jego udziale w You Can Dance. Nowa Generacja? Zdradziła także, co udało im się zrobić po raz pierwszy w dorosłym życiu.

Małgorzata Rozenek od wielu lat robi karierę w show-biznesie. Gwiazda związała swoją drogę zawodową ze stacją TVN. Pojawia się w najpopularniejszych formatach emitowanych przez stację. Zasłynęła dzięki programowi Perfekcyjna Pani Domu, w którym pomagała kobietom uporać się z domowymi obowiązkami. Później wzięła pod swoje skrzydła młode i zbuntowane dziewczyny w formacie Projekt Lady i razem z mentorkami pokazała im, jak zmienić się w prawdziwe damy.

Gwiazda na swoim nazwisku zbudowała prawdziwe imperium. Teraz z powodzeniem rozwija kolejne biznesy i cały czas angażuje się w kolejne projekty, gromadząc przy tym rzeszę nowych fanów.

Małgorzata Rozenek o karierze swojego brata

Małgorzata Roznek nie jest jedyną telewizyjną gwiazdą w rodzinie. Już w jesiennej ramówce widzowie będą mogli dużo lepiej poznać także jej rodzonego brata – Mishę Kostrzewskiego. Jest on uznanym i utalentowanym tancerzem, który przez wiele lat mieszkał we Francji. Teraz wrócił do kraju, by zadebiutować na ekranie jako juror w programie You Can Dance. Nowa Generacja, który pojawi się na antenie TVP. Razem z Agustinem Egurrolą i Klaudią Antos będzie on oceniał występy najmłodszych, którzy zdecydowali się spróbować swoich sił w show.

Małgorzata Rozenek w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała nieco więcej o ukochanym bracie. Zdradziła, czego możemy spodziewać się po jego udziale w show. Jest przekonana, że TVP sprowadziło do obsady jednego z najlepszych ekspertów od tańca na rynku:

Michał to jest artysta, to jest facet, który całe swoje życie zawodowe spędzał na naprawdę dużych, światowych scenach i on do pewnego rodzaju presji, napięcia czy wystąpień publicznych jest przyzwyczajony. Jest niezwykle pracowity. Jego poprzednie aktywności zawodowe zawsze wymagały od niego pracy na pełnych obrotach, więc to nie jest tak, że to jest coś, co go zaskakuje, albo że zaskakuje go świat telewizji. Ja myślę, że Michał to jest ogromna zdobycz. On wniesie dużo nowej jakości do telewizji polskiej, a na pewno ogromną wartość merytoryczną do programu, w którym występuje.

Czy Małgorzata i Michał myśleli, aby zaangażować się wspólnie w jakiś projekt?

My się na razie cieszymy, że po raz pierwszy w naszym dorosłym życiu będziemy mieszkać w tym samym kraju przez dłuższy czas. Dokładnie wczoraj dzieci mojego brata po miesiącu w Polsce wróciły do domu. Więc dla nas to był naprawdę fajny czas takich rodzinnych spotkań, mimo że Michał jest bardzo zajęty, bo są w trakcie zdjęć. Na razie cieszymy się tą nową sytuacją, która jemu sprawia bardzo dużo satysfakcji. Ja się bardzo cieszę, że będzie miał okazję do tego, żeby wprowadzić dużo merytorycznej wiedzy na temat tańca w Polsce.

Cała rozmowa poniżej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here