Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek po porodzie Henia błyskawicznie wróciła do formy i smukłej talii. Prezenterka zdradziła, jaki prowadzi styl życia. Przed naszą kamerą opowiedziała o swojej nowej pasji.

Małgorzata Rozenek od lat bryluje w show-biznesie. Gwiazda zadebiutowała na ekranie jako gospodyni programu Perfekcyjna Pani Domu. Od tamtej pory ma pełne ręce pracy i cały czas pojawia się w kolejnych projektach. Karierę zawodową prezenterka łączy umiejętnie z macierzyństwem.

Wspólnie z Radosławem Majdanem wychowuje trzech synów. Dwóch starszych chłopców jest owocem związku z jej drugim mężem, aktorem Jackiem Rozenkiem. Tadeusz i Staś wspaniale dogadują się ze swoim ojczymem i szybko znaleźli z nim wspólny język. Najmłodszy w rodzinie jest roczny Henryk, który jest wspólnym dzieckiem pary.

Małgosia po narodzinach syna dokumentowała swój powrót do formy w programie Rozenek cudnie chudnie. Nie wstydziła się pokazać, jak wygląda jej ciało, a widzowie z wielkim zaciekawieniem śledzili, jak ich ulubienica traci kolejne kilogramy. Prezenterka przeszła na dietę, poddawała się specjalnym zabiegom i była aktywna fizycznie.

Małgorzata Rozenek o nowej sportowej miłości

Małgorzata Rozenek ostro wzięła się za siebie i już kilka miesięcy po urodzeniu Henia zachwycała smukłą talią. Okazuje się, że oprócz siłowni i diety znalazła także nową miłość. Podczas wakacji w Meksyku często pokazywała nagrania z sali treningowej, gdzie poddawała się nowej, ulubionej aktywności. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała o zdrowym stylu życia:

To jest ważne, abyśmy my kobiety nauczyły się dbać nie tylko o swoich najbliższych, ale również o siebie to jest zawsze bardzo dobra okazja do spotkać.

42-letnia prezenterka zdradziła, który rodzaj aktywności jest jej najbliższy:

Ja jestem zakochana w jodze. Muszę powiedzieć, że to jest aktywność fizyczna teraz dla mnie najbliższa. To jest niewiarygodne połączenie wysiłku fizycznego z takim czasem do przemyśleń, do planowania. Mnie joga niezwykle przypomina balet klasyczny. Ten sam rodzaj skupienia znajduję również w jodze.

Jesteście fanami jogi?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here