Wróżbita Maciej, Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek lada dzień wprowadzi się do wymarzonej willi w Konstancinie. Czy nowy dom spełni jej marzenia? Jak odnajdzie się poza Warszawą i czy sprzeda stare mieszkanie po zaplanowanej cenie? Z odpowiedzią na pytania przychodzi Wróżbita Maciej.

Małgorzata Rozenek pod koniec roku zdecydowała się wymienić mieszkanie w warszawskim bloku na duży dum przy lesie. Gwiazda poczyniła już pierwsze stanowcze kroki w kierunku nowej inwestycji. Kupiła działkę w Konstancinie, której koszt przekroczył 2 miliony złotych.

Willa, do której wprowadzi się Rozenek z całą rodziną, ma być spełnieniem jej największych marzeń. Każdy domownik będzie miał swój pokój, nie zabraknie też przestronnych sypialni dla gości i ogromnego gabinetu, w którym nikt nie będzie przeszkadzał sobie w pracy. Małgorzata spełni również marzenie o wielkim ogródku, jakiego brakuje jej w Warszawie.

Małgorzata Rozenek kupuje nowy dom. Czy będzie w nim szczęśliwa?

Plany prezenterki rysują się imponująco, ale czy będzie tak cudownie, jak wynika z opisu? Wróżbita Maciej na prośbę reporterki Jastrząb Post, Karoliny Motylewskiej, sprawdził, czy Rozenek będzie szczęśliwa w nowym miejscu. Jako ekspert od numerologii obnażył cechy charakteru 42-latki:

Małgosia Rozenek, urodzona 1 czerwca, jest bardzo silną osobowością. Jest bardzo dominująca, zawsze wie najlepiej i zawsze ma racje, nawet jak jej nie ma. Jeśli chodzi o to, czy ona będzie szczęśliwa w nowym domu, to ja się obawiam, że ona może mieć kłopot z docenieniem własnego szczęścia. To jest charakterystyczne dla osób urodzonych pierwszego dnia.

Gospodyni wiosennej nowości Rozenek cudnie chudnie kocha być i mieć wszystko „naj”, dlatego w kwestii domu jej poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko:

Liczba jeden oznacza w numerologii to, że my chcemy być numerem 1. My chcemy być najlepsi , najmądrzejsi, najpiękniejsi i w ogóle naj. I chcemy mieć wszystko naj. Małgosia Rozenek bardzo często stawia sobie wysoko poprzeczkę. Jak osiągnie pełen pułap, to za chwilę chce być wyżej.

Czy nowy dom spełni jej oczekiwania?

Na pewno. Na jakiś czas tak. Ale później może będzie chciała mieć lepszy, czy to większy. Więc nie do końca ona będzie odczuwała poczucie szczęścia czy satysfakcji w swoim życiu, ponieważ jeżeli jest bliźniakiem i jedynką z dnia, to ta konfiguracja wskazuje na to, że ona ciągle myśli i coś wymyśli. Ona zawsze wpadnie na jakiś pomysł. Za kilka lat pewnie powie: „Radziu, przeprowadzamy się”.

Czy uda jej się sprzedać stary dom po cenie, jaką chciałaby otrzymać?

Ona jest bardzo wymagająca, ja uważam, że ta cena może być zbyt wysoka.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj