Małgorzata Rozenek o filmie Patryka Vegi

Małgorzata Rozenek zagrała u Patryka Vegi. Opowiedziała nam, jak Radosław Majdan zareagował na łóżkowe sceny z filmowym partnerem.

Dla Małgorzaty Rozenek nie ma rzeczy niemożliwych. Po tym jak została Perfekcyjną panią domu, postanowiła pójść za ciosem i na fali popularności zaczęła spełniać się na innych płaszczyznach. Napisała kilka poradników, zaprojektowała luksusową zastawę obiadową, a nawet stworzyła własną linię biżuterii. To jednak nic przy grze w filmach.

Rozenek jest nową muzą Patryka Vegi. Już wkrótce zobaczymy, jak poradziła sobie z wyzwaniem aktorskim na planie swojego pierwszego filmu. Gwiazda wcieliła się w postać kobiety pozbawionej dobrych manier. W trailerze możemy zobaczyć, jak przeklina i obraża swojego partnera.

Małgorzata Rozenek o roli w filmie Patryka Vegi. Kto jej wybierał partnera do scen łóżkowych?

W filmie Vegi nie brakuje mocnych scen. Zobaczymy Rozenek m.in. w łóżku. Okazuje się, że wybór partnera, z którym zagra intymne sceny, należał nie do niej, a do jej męża – Radosława Majdana:

Radosław zawsze ma bardzo dużo do powiedzenia. Jest pierwszą osobą, do której uderzam ze wszystkimi pytaniami. Radzio akurat brał bardzo aktywny udział w doborze mojego partnera filmowego. Bardzo mi na tym zależało, bo chodziło o to, aby mieć jak największą przyjemność i skupienie na roli, a nie przejmować się tym, żeby było jakoś niefajnie w domu.

Dla Małgorzaty najważniejsza jest atmosfera poza pracą:

To, co jest w domu, jest dla mnie najważniejsze i komfort Radosława jest dla mnie najważniejszy. Oczywiście pierwszy wybór należał do Patryka. Radosław był bardzo zadowolony z tego wyboru i temat zazdrości w domu kompletnie nie miał miejsca. Ale to było takie doświadczenie bardzo ekstremalne. Na tyle, że muszę moją mamę przygotowywać, bo moi rodzice oczywiście się szykują na premierę, która niestety ze względów covidowych jest przesunięta.

Czekacie na film Patryka?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj