Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek w zeszłym roku urodziła swoje trzecie dziecko. Po kilku miesiącach od porodu znowu cieszy się idealną figurą. Jak doszła do formy? Wyeliminowanie z diety trzech składników okazało się gwarancją sukcesu.

Małgorzata Rozenek, to jedna z największych gwiazd w rodzimym show-biznesie, która cały czas angażuje się w kolejne projekty. Karierę zawodową udaje jej się idealnie połączyć z macierzyństwem. Gwiazda razem z mężem Radosławem Majdanem wychowuje dwóch starszych synów z poprzedniego związku. W czerwcu zeszłego roku rodzina prezenterki powiększyła się o kolejne dziecko. Na świecie pojawił się jej długo wyczekiwany synek.

Henio Majdan od momentu narodzin stał się taką samą gwiazdą, jak jego sławni rodzice. Każde zdjęcie z maluchem zachwyca internautów, którzy nie szczędzą komplementów pod adresem uśmiechniętego brzdąca. W trakcie ciąży gwiazda nie ukrywała, że sporo przybrała na wadze. Powrót do dawnej sylwetki nie zajął jej jednak wiele czasu. Jakich produktów w diecie unika?

Małgorzata Rozenek o diecie po ciąży. Jak schudła?

Małgorzata już kilka miesięcy po porodzie może pochwalić się sylwetką, o jakiej marzy wiele kobiet. Gwiazda ma za sobą aż trzy ciąże, a mimo to nadal prezentuje się doskonale. Podczas wakacji w Meksyku zachwycała fanów kolejnymi kadrami w bikini. Swoją drogę do sylwetki sprzed porodu zarejestrowała wspólnie z TVN Style na potrzeby programu Rozenek cudnie chudnie.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak wracała do formy, oraz co kategorycznie wyeliminowała ze swojej diety:

Nie lubię nastawienia, że walczę o dobrą sylwetkę. To jest tak, że im więcej masz lat, tym trudniej osiągnąć zadowalającą formę. Ale po raz kolejny przekonałam się, że jeżeli wdrożysz pewne zasady, to nie ma mocnych, musi się udać. Namawiam do rezygnacji tylko z 3 rzeczy – możesz żyć tak jak żyjesz. Możesz robić wszystko to, na co masz ochotę, pod warunkiem, że zrezygnujesz z cukru, mięsa i alkoholu. Jeżeli uda się się odstawić, nie mówię, że na raz, i że jednocześnie, ale dojść do sytuacji w której nie jesz cukru, nie jesz mięsa i nie pijesz alkoholu, wtedy otwiera się zupełnie inna przestrzeń, zdrowy tryb życia, który naprawdę jest widoczny nie tylko na ciele, ale i w głowie.

Małgorzata podkreśla, jak ważna jest aktywność fizyczna:

Bez aktywności fizycznej nic się nie uda. Ale to nie musi być tak, że to jest trening na siłowni. Ogromnym odkryciem dla mnie było to, jak ważna jest aktywność spontaniczna. Czyli takie zasady jak parkujesz samochód, to nie parkuj najbliżej drzwi. Zaparkuj dalej. Te kroki się liczą. Połóż telefon w jakimś miejscu, że jeżeli zadzwoni będziesz musiała zrobić wysiłek. I naprawdę suma małych kroków i gestów powoduje, że nagle dajesz radę i masz dużo wyrobionych kroków, bo każdy z nas powinien chodzić 10 tysięcy kroków dziennie. Na początku wydaje się to bardzo trudne, ale potem łapiesz ten rytm. I nagle nauczymy się aktywności fizycznej. I to jest kwestia nie tylko wyglądu, ale zdrowia. A jak się ma takie małe dziecko, jak my z Radosławem, to ważne jest to zdrowie przede wszystkim.

Kto by pomyślał, że w tak prosty sposób można osiągnąć satysfakcjonujące efekty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here