Wojciech Błach o przyjaźni z Małgorzatą Sochą

Wojciech Błach od wielu lat zna się z Małgorzatą Sochą. Aktor przed naszą kamerą zdradził, jaka jest prywatnie ulubienica widzów. Skomentował także plotki o jej czwartej ciąży.

Wojciech Błach to aktor, którego widzowie doskonale znają z takich ekranowych hitach jak Pierwsza Miłość, Szpilki na Giewoncie, czy uwielbianego przez widzów serialu Blondynka. Zdecydowanie nie może on narzekać na brak kolejnych zawodowych propozycji. Realizuje się na wielu płaszczyznach. Nie obce mu są deski teatru, na których stworzył wiele niezapomnianych kreacji, a za swoje występy był wielokrotnie nagradzany.

Aktor doskonale też sprawdza się w roli ojca. Kilka lat temu był związany z aktorką Kamilą Baar. Ich miłość nie przetrwała próby czasu, ale zakochani doczekali się synka Brunona, który przyszedł na świat w 2011 roku. Od 2016 roku Wojciech tworzy szczęśliwy związek z żoną Agnieszką, a rok po ślubie małżonkowie powitali na świecie synka Jeremiego.

Wojciech Błach o przyjaźni z Małgorzatą Sochą

Aktor od wielu lat przyjaźni się również z uwielbianą przez widzów Małgorzatą Sochą. Poznali się bardzo dawno na planie jednej z produkcji. Błach w rozmowie z Jastrząb Post zdradził, jaka prywatnie jest aktorka i jak radzi sobie łącząc karierę zawodową z opieką nad trójką dzieci. Nie ukrywa swojego wielkiego podziwu. Zaskoczył wyznaniem na temat jej dzieci:

Gosię miałem szansę poznać w bardzo wczesnym etapie jej wchodzenia na ekrany. Graliśmy w takim serialu Czego się boją faceci, ja grałem takiego ekstrawertycznego blondyna, a Cezary Pazura introwertycznego. Już sami państwo widzicie, że role były na odwrót zrobione i Gośka tam grała. W relacjach prywatnych, można powiedzieć, że Gośka się w ogóle nie zmienia. Tymczasem dla mnie, to jest jakiś fake, że ona ma trójkę dzieci, jest wciąż tak fantastycznie, energetycznie wyglądającą, z poczuciem humoru i dystansem kobietą. To są jakieś podstawione dzieci Gośki. Nie wiemy, jak to się dzieje, że tak można.

Przyjaciel Gosi odniósł się też do plotek o jej czwartej ciąży:

Nie, Gośka nie jest w ciąży.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj