Małgorzata Tomaszewska, Ida Nowakowska

Ida Nowakowska jest w ciąży. Prezenterka niedawno ogłosiła szczęśliwą nowinę podczas programu na żywo. Małgorzata Tomaszewska zdradziła kilka szczegółów dotyczących pracy Idy w szczególnym czasie. Wiadomo, kto ją zastąpi?

Ida Nowakowska spodziewa się pierwszego dziecka. Prezenterka od dawna marzyła o powiększeniu rodziny. Niedawno ogłosiła całemu światu swoje wielkie szczęście. Prowadząca Pytanie na śniadanie pochwaliła się, że razem z mężem Jackem Herndonem już niedługo przywitają na świecie upragnioną pociechę. Gwiazda ogłosiła wszystko podczas programu na żywo, czym zrobiła swoim fanom prawdziwą niespodziankę.

Ida przez długi czas nie mówiła o swojej ciąży. Chociaż pracowała i regularnie pojawiała się w śniadaniówce TVP, to nikt nie dopatrzył się u niej żadnych ciążowych krągłości.

Małgorzata Tomaszewska skomentowała ciążę Idy Nowakowskiej

Ida już kilka lat temu wzięła ślub i od tamtej pory marzyła o tym, by jej rodzina się powiększyła. W tym roku jej wielkie pragnienie o macierzyństwie się spełni. Gwiazda oczekuje narodzin synka, o czym poinformowała kilka dni po ogłoszeniu ciąży.

Prezenterce przez długi czas udawało się ukryć swój wyjątkowy stan i nawet jej współpracownicy nie mieli pojęcia, że ta wkrótce zostanie mamą. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Małgorzata Tomaszewska zdradziła sporo ciekawostek na temat ciąży swojej koleżanki z programu.

Akurat wczoraj widziałam się z Idą. A Ida widziała się z moim synkiem. Ona od zawsze go lubiła i kiedyś mieli taką przyjemność jechać razem taksówką i mój młody siedział Idzie na kolanach. Poznał ją również wczoraj. Już powiedziałam Idzie o tym, że wygląda tak fantastycznie, że ja nie rozumiem tego, jak do tego doszło. Ja pamiętam, że taki brzuch, jak ona ma dzisiaj w szóstym miesiącu ciąży, to miałam w trzecim. W trzecim miesiącu ciąży już ustępowano mi miejsca jako ciężarnej.

Małgosia prowadziła z Idą finał Eurowizji Junior w Polsce. Podczas występu gwiazda była w czwartym miesiącu ciąży. Tomaszewska podzieliła się sekretem z planu:

Ida na Eurowizji Junior tańczyła i przebierała się przy mnie. Kompletnie nie widziałam, że ona jest w ciąży. Wygląda fenomenalnie. To było Idy marzenie, ona niejednokrotnie o tym mówiła. Mówiła, że jedyne, czego jej brakuje to właśnie dziecka, więc super, że takie marzenia się spełniają.

Zdaniem nowej gospodyni Dance Dance Dance, Ida wybrała idealny moment na obwieszczenie ciąży:

Ida wiedziała, że będzie wokół tego zamieszanie. Fajnie, że wybrała moment, w którym chciała o tym opowiedzieć i fajnie, że miała taką możliwość.

Czy programowa partnerka Aleksandra Sikory wie, kto zastąpi Idę podczas jej nieobecności? Małgorzata uważa, że urlop macierzyński koleżanki z programu raczej nie będzie trwał długo:

Tego nie wiem. Nie będzie jej przez jakiś czas. Myślę, że Ida świetnie wygląda, świetnie się czuje, więc to może być kwestia dwóch tygodni.

Trzymamy kciuki za młodą mamę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here