Marcela Leszczak

Marcela Leszczak jakiś czas temu sama brała udział w popularnych programie Top Model. Czy ogląda najnowszą jego edycję? Jak wspomina swój udział?

Marcela Leszczak pochodzi z Konina. Po maturze zrezygnowała ze studiów, by pomagać tacie w prowadzeniu warsztatu samochodowego. Potem jednak wciągnęły ją konkursy miss. Ma na swoim koncie kilka ważnych tytułów m.in.: Miss Konina, druga wicemiss Wielkopolski 2011, półfinalistka Miss Polski 2011.

Wzięła też udział w 3 edycji programu Top Model, gdzie w finale przegrała z Zuzą Kołodziejczyk. Dzięki udziałowi w reality-show stała się popularna. Występowała w pokazach i wzięła udział w kilku kampaniach, m.in. Chaos by Marta Boliglova. W 2014 roku reklamowała również markę Agnieszki Woźniak-Starak. Sporym echem w mediach odbił się jej udział w serialu stacji VIVA Polska Miłość na bogato, opowiadającym o przygodach grupy młodych i bogatych osób, mieszkających w Warszawie.

Marcela Leszczak o karierze po Top Model

Jednak na tym nie koniec. Marcela jest bardzo ambitna i nie boi się nowych wyzwań w życiu zawodowym. Przed modelką nowy projekt, w którym pomaga jej Michał Koterski. Reporterce Jastrząb Post udało się dowiedzieć kilka szczegółów na jego temat.

Czy Leszczak ma w planach, zostanie piosenkarką?

Ostatnio poświęciłam się bardzo temu. Michał w 1/4 bo on też inne rzeczy robi zawodowo. Ja oddałam bardzo dużo serca i przygotowywałam się każdego innego dnia. Śpiewając, chodząc na próby. Także 15 października już stanę na scenie. Już od przedwczoraj mam jeża w żołądku. Ale to spełnienie moich marzeń. Będę śpiewała jedną piosenkę solo. Jedną z Michałem. A jeszcze trzecia będzie zaśpiewana z całym zespołem, czyli Małgosią Bogdańską, Markiem Koterskim, Miśkiem i jeszcze z Natalią i Arkiem, którzy współtworzyli tą płytę.

Dzięki udziałowi w programie Top Model Marcela zdobyła ogromną popularność. Czy ogląda najnowszą edycję i czy z perspektywy czasu inaczej pokierowałaby swoją karierą? Leszczak uważa, że po programie zabrakło jej pokory. Przez swój niewyparzony język musiała zapłacić wysoką cenę.

Niestety nie oglądam. Widziałam tylko swój sezon. Chciałam po prostu zobaczyć jak mnie pokazali. Oglądałam tylko 2 odcinki innego sezonu, kiedy Osi wygrała. Teraz inaczej pokierowałabym swoją karierą. Miałabym troszkę więcej pokory. Za mało tej pokory miałam. Myślę, że byłam i tak rozsądna jak na swój wiek. Tak więc więcej pokory. Nie mniej.

Śledzicie karierę Marceli?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj