Marcin Kwaśny

Marcin Kwaśny wziął ślub ze swoją ukochaną Klaudią, o czym poinformował na Instagramie. Panna młoda wybrała piękną kreację. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Marcin Kwaśny, gdy miał 17 lat pojawił się jako poeta Cyprian Kamil Norwid w sztuce Norwid tarnowskiego Teatru Młodego Widza. Po tym, jak skończył liceum, rozpoczął studia w warszawskiej Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, którą ukończył w 2002 roku.

Popularność przyniosła mu rola Marcina Wilczyńskiego w filmie Rezerwat. Został za nią nagrodzony na XI Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Golden Brig w Odessie. W kolejnych latach zapisał na swoim koncie sporo ról w różnych produkcjach, wśród których warto wspomnieć takie tytuły jak m.in. 7 uczuć, Korona królów oraz Klan. 

Kwaśny w 2008 roku pierwszy raz stanął na ślubnym kobiercu. Wówczas zalegalizował związek z Dianą Kołakowską, z którą poznał się na przejściu dla pieszych na ulicy Ząbkowskiej w Warszawie:

Ona właśnie wyszła od dentysty i kwaśno się uśmiechała, a ja myślałem, że to do mnie kieruje swój zabójczy uśmiech. Na tym przejściu zadziałała jakaś chemia… Po trzech latach znajomości oświadczyłem się jej nad brzegiem Wisły.

Ta relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Małżonkowie się rozstali, o czym tabloidy informowały już w 2018 roku. W kolejnych miesiącach spotykali się na sali sądowej. Sąd w 2020 roku zakończył ich małżeństwo.

Marcin Kwaśny wziął ślub. Kim jest jego druga żona?

Marcin Kwaśny ponownie się zakochał. Na jego drodze stanęła piękna Klaudia, której postanowił się oświadczyć i został przyjęty. Jak udało nam się dowiedzieć, para wspólnie wychowuje dziecko:

Marcin Kwaśny i Klaudia poznali się w organizacji religijnej, w której spotykania odbywają się raz w tygodniu. Na te same spotkania uczęszczają też m.in. Misiek Koterski oraz Agnieszka Kawiorska. Żona Marcina jest śpiewaczką operową. Chociaż pod koniec sierpnia wzięli ślub, już sprawdzają się w roli rodziców. Ich dziecko ma około roku — podaje informator Jastrząb Post.

Kwaśny i jego ukochana we wtorek wzięli ślub kościelny. Dla aktora było to bardzo ważne. W jego życiu wiara odgrywa bowiem szczególną rolę:

Ślub odbył się w kościele Przemienienia Pańskiego, który znajduje się przy ul. Miodowej 13 w Warszawie. Z kolei wesele miało miejsce w jednym z lokali w okolicy. Marcin Kwaśny jest bardzo religijny, zależało mu więc na tym, by wziąć ślub kościelny. Z poprzednią żoną miał jedynie ślub cywilny. Nie mieli też dziecka — dodaje informator Jastrząb Post

Aktor o tym, że został mężem, poinformował w czwartek na Instagramie. Dodał zdjęcia, na których pozuje u boku panny młodej.

31sierpnia 2021 roku był jednym z najpiękniejszych dni w moim życiu. #ślub #wesele #małżeństwo #happytogether #happygolucky

Marcin Kwaśny wziął ślub

Marcin Kwaśny wziął ślub

Więcej pokazał na Instastory. Zademonstrował m.in. pierwszy taniec, a także krojenie tortu. Dzięki temu widać suknię panny młodej w pełnej okazałości. Klaudia wybrała kreację o długości do ziemi. Miała odsłonięte ramiona, a także głęboki dekolt. Dopasowała do niej długi welon. Wyglądała przepięknie.

O tym nie mają też wątpliwości internauci, którzy ruszyli z życzeniami:

  • Gratuluję z całego serca! Dużo dobra.
  • Gratuluję i dużo błogosławieństwa bożego na dalsze lata wspólnego życia.
  • Ślicznie razem wyglądacie. Najszczersze gratulacje i szczęścia razem.

Młodej parze życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here