Strona główna Pozostałe Marcin Prokop uważa, że Magda Mołek popełniła błąd odchodząc z TVN? Bardzo...

Marcin Prokop uważa, że Magda Mołek popełniła błąd odchodząc z TVN? Bardzo dosadny komentarz

Marcin Prokop

Marcin Prokop ocenił przeniesienie działalności Magdy Mołek z telewizji do internetu. Przy okazji zdradził, czy szykuje nowy projekt z Dorotą Wellman. Ich fani będą zadowoleni.

Marcin Prokop od lat cieszy się sporą sympatią widzów. Programy, które prowadzi, przyciągają przed telewizory miliony widzów. Dziennikarz słynie z błyskawicznych i celnych ripost. Jak nikt inny potrafi z błahych tematów przejść do spraw poważnych. Ma wszystkie cechy, dzięki którym mógłby osiągnąć ogromny sukces jako Youtuber.

Marcin Prokop o karierze Magdy Mołek w internecie

Dziennikarz w rozmowie z reporterką Jastrząb Post ocenił pomysł Magdy Mołek, która po 16 latach pożegnała się z Dzień Dobry TVN, a swoją działalność z telewizji przeniosła do sieci. Jego zdaniem wykonywanie tak drastycznych ruchów nie jest koniecznością, bowiem można spełniać się w obu miejscach.

To nie jest odpowiedź na pytanie coś zamiast czegoś, tylko coś obok czegoś. Magda wybrała internet zamiast telewizji, my wybieramy internet i telewizję. Uważam, że nie trzeba z czegoś zrezygnować, żeby robić różne rzeczy. Do internetu robię program pt. Z tymi, co się znają. Do telewizji robię swój program pt. Niezwykłe stany Prokopa i parę innych. Teraz w listopadzie w TVN-ie pojawi się nowy show pt. Lego Masters, który prowadzę. Uważam, że można połączyć te dwa media bezkolizyjnie.

Prokop nie czeka na kolejne zawodowe propozycje. Uważa, że sprawy trzeba brać w swoje ręce i działać.

Czas czekania na propozycję się skończył. To nie jest tak, że dziś się siedzi i wyczekuje, aż zadzwoni telefon. Trzeba samemu pewne rzeczy sobie wypracować. Większość rzeczy, które robię ostatnio, to nie jest reakcja na czyjąś propozycję, tylko pomysł, który miałem i do kogoś z nim wyszedłem, który sprzedałem gdzieś tam.

Nie wyklucza wspólnego projektu z Dorotą Wellman. Z pewnością wielu fanów ich duetu ucieszyłoby się na taki pomysł.

Jeśli będziemy mieli z Dorotą jakiś dobry koncept, na wspólne działanie, to pójdziemy i go zrealizujemy. Na razie każde z nas jest mocno zajęte swoimi sprawami i na razie jedynym naszym wspólnym polem współpracy jest Dzień Dobry TVN, ale to nie jest nasze ostatnie słowo.

Jesteście ciekawi, co (o ile w ogóle) szykują dla fanów Dorota i Marcin?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here