Strona główna Pozostałe Marcin Prokop za namową żony odrzucił kontrakt, który podpisał Kuba Wojewódzki. Co...

Marcin Prokop za namową żony odrzucił kontrakt, który podpisał Kuba Wojewódzki. Co mu się nie spodobało?

Marcin Prokop, Kuba Wojewódzki

Żona Marcina Prokopa jest menadżerką gwiazd. Okazało się, że w kwestiach zawodowych doradza również swojemu mężowi. To za jej namową odrzucił propozycję, którą przyjął Kuba Wojewódzki.

Marcin Prokop i jego żona, Maria Prażuch, poznali się siedemnaście lat temu i od tamtej pory są nierozłączni. Zakochani wiodą spokojne życie z dala od medialnego szumu. Małżonkowie starają się trzymać na dystans od czerwonych dywanów i blasku fleszy, chociaż oboje pracują w show-biznesie. On jest wziętym dziennikarzem, prezenterem i konferansjerem, ona – menadżerką gwiazd, m.in. Ani MarkowskiejTop Model.

Marcin Prokop odrzucił kontrakt za namową żony

Chociaż Maria i Marcin stornią od brylowania na ściankach, to w domu jak najbardziej poruszają tematy zawodowe. Rozchwytywany przez reklamodawców dziennikarz może przebierać w propozycjach jak w ulęgałkach. Żeby jednak nie zaliczyć skuchy wizerunkowej, często swoje decyzje konsultuje z żoną, która stara się udzielać mu jak najlepszych rad.

Z wielu z nich staram się korzystać. Jako mądra osoba wie więcej niż ja – powiedział reporterce Jastrząb Post.

Prokop zdradził nam, jaką ofertę reklamową odrzucił za namową Marii:

Żeby nie reklamować na Instagramie wybielaczy do zębów. Bo wygląda się dziwnie z czymś wsadzonym do ust, podłączonym do smartfona. W sumie ma rację. Odrzuciłem tę propozycję.

Dokładnie w takiej pozie, o jakiej wspomniał Marcin, mogliśmy oglądać Kubę Wojewódzkiego. No może w wersji „na bogato”, bo z rozebraną kobietą na kanapie. Zdjęcie, jak wiele innych Króla TVN, odbiło się szerokim echem w mediach. Chyba nie musimy tłumaczyć dlaczego 😉

Czyżby to do niego trafił kontrakt odrzucony przez Prokopa?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here