Marcin Prokop, Kuba Wojewódzki

Żona Marcina Prokopa jest menadżerką gwiazd. Okazało się, że w kwestiach zawodowych doradza również swojemu mężowi. To za jej namową odrzucił propozycję, którą przyjął Kuba Wojewódzki.

Marcin Prokop i jego żona, Maria Prażuch, poznali się siedemnaście lat temu i od tamtej pory są nierozłączni. Zakochani wiodą spokojne życie z dala od medialnego szumu. Małżonkowie starają się trzymać na dystans od czerwonych dywanów i blasku fleszy, chociaż oboje pracują w show-biznesie. On jest wziętym dziennikarzem, prezenterem i konferansjerem, ona – menadżerką gwiazd, m.in. Ani MarkowskiejTop Model.

Marcin Prokop odrzucił kontrakt za namową żony

Chociaż Maria i Marcin stornią od brylowania na ściankach, to w domu jak najbardziej poruszają tematy zawodowe. Rozchwytywany przez reklamodawców dziennikarz może przebierać w propozycjach jak w ulęgałkach. Żeby jednak nie zaliczyć skuchy wizerunkowej, często swoje decyzje konsultuje z żoną, która stara się udzielać mu jak najlepszych rad.

Z wielu z nich staram się korzystać. Jako mądra osoba wie więcej niż ja – powiedział reporterce Jastrząb Post.

Prokop zdradził nam, jaką ofertę reklamową odrzucił za namową Marii:

Żeby nie reklamować na Instagramie wybielaczy do zębów. Bo wygląda się dziwnie z czymś wsadzonym do ust, podłączonym do smartfona. W sumie ma rację. Odrzuciłem tę propozycję.

Dokładnie w takiej pozie, o jakiej wspomniał Marcin, mogliśmy oglądać Kubę Wojewódzkiego. No może w wersji „na bogato”, bo z rozebraną kobietą na kanapie. Zdjęcie, jak wiele innych Króla TVN, odbiło się szerokim echem w mediach. Chyba nie musimy tłumaczyć dlaczego 😉

Czyżby to do niego trafił kontrakt odrzucony przez Prokopa?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj