Marek Piekarczyk i Edyta Górniak

Edyta Górniak nie pojawi się w nowej edycji The Voice of Poland. Marek Piekarczyk wrócił wspomnieniami do czasów, gdy razem z diwą rywalizował o uczestników do swojej drużyny. Zaskoczył szczerym wyznaniem.

Edyta Górniak była jurorką w najróżniejszych programach rozrywkowych. W ostatnich latach wyłaniała talenty w The Voice of Poland i The Voice Kids. Spod jej skrzydeł wyfrunęły obecne gwiazdy estrady takie jak Sarsa czy Roksana Węgiel. Niektóre wybory diwy wzbudziły wiele kontrowersji i tygodniami były komentowane przez internautów. Wystarczy przypomnieć historię Ani Serafińskiej, której wykon nie zyskał wystarczającego uznania ekspertki.

Producenci najróżniejszych formatów rozrywkowych walczą o obecność Edyty w obsadzie. Gwiazda działa na widzów jak magnes. To dla niej tysiące obserwatorów siada przed telewizorami, by wspólnie przeżywać towarzyszące jej emocje. Górniak na planie The Voice cieszy się dobrą opinią nie tylko wśród ekipy produkującej program, ale także jurorów, z którymi musiała rywalizować o uczestników.

Marek Piekarczyk wspomina współpracę z Edytą Górniak

Marek Piekarczyk miał okazję rywalizować z Edytą w drugiej i piątej edycji. Jak wspomina tamten czas?

Super. Edyta fajna dziewczyna. Zagubiona w tym show-biznesie. Myślę, że trudno z jej nadwrażliwością mieć taki zawód.

Jego zdaniem każdy człowiek z wysoką wrażliwością ma problemy w show-biznesie:

Każdy człowiek nadwrażliwy ma problemy w show-biznesie. Ja się chowam w moim ogrodzie i mam spokój.

Myślicie, że Edycie zrobi się miło?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj