Marietta Witkowska o Hotel Paradise 3

Marietta Witkowska oceniła trzecią edycję Hotelu Paradise. Zdradziła, kto jest jej faworytem i komu kibicuje. Którzy uczestnicy zwrócili jej uwagę już w pierwszych odcinkach sezonu?

Hotel Paradise doczekał się trzeciej edycji, która swoją premierę miała 22 lutego. Od kilku dni widzowie mogą podglądać życie uczestników reality show na słonecznym Zanzibarze. Która z par wygra program? O tym przekonamy się dopiero za kilka tygodni, a póki co możemy dowiedzieć się, jak nowy sezon ocenia pierwsza zwyciężczyni widowiska – Marietta Witkowska.

Marietta Witkowska o Hotelu Paradise 3. Komu kibicuje?

Laureatka pierwszej edycji w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że trzecia odsłona Hotelu Paradise zrobiła na niej ogromne wrażenie. Marietta jest zachwycona doborem obsady i tego, co TVN7 przygotował dla widzów. Uważa, że nowa edycja jest o niebo lepsza od drugiej, którą określiła jako nudną.

Oglądam. Powiem szczerze, jestem zachwycona tą edycją. Druga edycja mnie totalnie nie kupiła, ja się tam z nikim nie mogłam utożsamić. Widzę w tej ekipie naszą ekipę. Jest bardzo fajny zespół, wspierają się nawzajem, śmieją się. To jest niesamowite, więc ja jestem w 100% za. Będę oglądać. Może nie codziennie. Ale staram się, robię transmisję na żywo, więc zapraszam.

Z kim mogłaby się zaprzyjaźnić? Który z uczestników najbardziej jej się spodobał?

Jest mocny skład. Szczególnie mi się spodobał Krystian i Simon. To są takie moje dwa typy, ale naprawdę to są bardzo ładni ludzie. A jeżeli chodzi o kobiety, to myślę, że Ola byłaby moim typem. W ogóle nie ma żadnego charakteru, która mnie irytuje, więc super. Produkcja się tutaj popisała.

Jakie jest Wasze zdanie na temat trzeciej edycji programu Hotel Paradise?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here