Marietta z Hotelu Paradise o operacji nosa

Marietta Witkowska zrobiła sobie operację plastyczną nosa. Ile zapłaciła za zabieg i jak długo wracała do formy? Co bolało ją najbardziej? Zwyciężczyni Hotelu Paradise zdradziła nam szczegóły.

Marietta Witkowska zyskała wielką sławę po udziale w programie Hotel Paradise, który wygrała. Piękna szatynka od samego początku wzbudzała zachwyt większości mężczyzn. Jej urokowi uległ także Chris, z którym jeszcze długo po powrocie z Bali tworzyła piękną parę. Przed finałem celebrytka mówiła, że jeśli uda jej się wygrać, to pieniądze, które otrzyma, chciałaby przeznaczyć na operację plastyczną. Jak powiedziała, tak zrobiła.

Marietta Witkowska o operacji plastycznej nosa

Chociaż mogłyby się wydawać, że zwyciężczyni randkowego show nie powinna mieć żadnych kompleksów, to okazało się, że od dawna marzyła o operacji plastycznej. Marietta zdecydowała się na korektę nosa. O tym, że w końcu spełni swoje marzenia, poinformowała fanów na Instagramie jeszcze przed zabiegiem.

Tuż po zdjęciu opatrunku celebrytka zaprezentowała efekt całego zabiegu. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, dlaczego zdecydowała się na ten krok.

Ta decyzja była przemyślana. Operacja nosa była moim marzeniem. Przyznam, że miałam wcześniej dwa terminy, ale nie wykorzystałam tej szansy. To jest zmiana na całe życie. Nie ma takiego pstryczka, którym moglibyśmy cofnąć czas. Więc to była przemyślana decyzja. Dzisiaj mogę powiedzieć, pomimo tego, że mam opuchliznę i to nie wygląda tak, jakbym chciała, to czuję się po prostu świetnie. Całkowita narkoza.

Jak długo Marietta odczuwała ból po operacji nosa?

To jest śmieszne, bo każdy mówił, że będzie bolał mnie nos. Nos mnie w ogóle nie bolał, ale dwa dni po operacji miałam straszną opuchliznę oczu i wtedy zrezygnowałam całkowicie z telefonu, nie nagrywałam nic, no i też odczuwałam lekki ból.

Co skłoniło ją do operacji?

Kompleks. Nie będę ukrywać. Zawsze miałam ten nos za szeroki, zawsze mówiłam, że o tym marzę. Wiadomo, że operacja nie jest tania, więc czekałam, aż sobie uzbieram. Uzbierałam i to była moja pierwsza myśl, że trzeba to zrobić.

Ile kosztowała operacja i czy Marietta przeznaczyła na nią pieniądze z wygranej Hotel Paradise?

Wszyscy zarzucają mi, że ja rozwalam te pieniądze, nie wiadomo, co się z nimi dzieje. Ale jestem dość rozsądna w tym temacie i zbieram sobie na mieszkanie. To, co boczkiem sobie zarobiłam, to poświęciłam na mieszkanie. Za operację zapłaciłam 16 tysięcy złotych. Wiem, że są tańsze miejsca, ale wiem też, że są droższe. Ja wiedziałam u kogo chcę zrobić operację od początku, więc to jest taki koszt.

Czy Marietta planuje poprawiać coś jeszcze w swoim wyglądzie?

Nic więcej nie będę poprawiać. Chociaż mam propozycję, bo dużo osób, chce sobie robić na mnie reklamy. Ale nie, absolutnie na razie nie. Może kiedyś.

Jak podoba Wam się nowy nos Marietty?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj