Mariusz Czerkawski o synu

Mariusz Czerkawski wypowiedział się o planach dotyczących syna. Iwo nie pójdzie w ślady sławnego taty. Jaka dziedzina sportu go pasjonuje?

Mariusz Czerkawski to polski hokeista i reprezentant Polski. Udziela się także jako menadżer sportowy oraz od czasu do czasu komentator. Jest uznawany za najwybitniejszego hokeistę w historii polskiego sportu. Jego kariera rozwinęła się błyskawicznie. Prowadził w słynnej NHL, gdzie szybko stał się najlepszym strzelcem.

Prywatnie sportowiec był żonaty z aktorką Izabellą Scorupco, z którą doczekał się córki Julii. Para rozeszła się, a Mariusz w 2007 roku wziął drugi ślub z modelką Emilią Raszyńską. Z tego małżeństwa ma syna Iwa.

Mariusz Czerkawski o synu. Czy Iwo pójdzie w ślady sławnego taty?

Czerkawski poznał I wicemiss Polonię 199 niedługo po rozstaniu z Izabelą. Para w dwa lata po ślubie przywitała na świecie wspólnego syna, Iwo. Rodzina wiedzie szczęśliwe życie, czasem pokazując się na warszawskich salonach. Mariusz bardzo lubi spędzać czas na ćwiczeniach. Filmikami z treningów chwali się w sieci.

Reporterka Jastrząb Post przy okazji wywiadu postanowiła zapytać, czy Iwo również lubi sport i czy, tak jak tata, ma zamiar zostać hokeistą. Odpowiedź zapewne zaskoczy wielu:

Myślę, że hokeistą na pewno nie zostanie.  Powiedział, że jest to na którymś miejscu z kolei. Teraz najbardziej koszykówka i jeszcze golf dochodzi. Ja gram w golfa namiętnie od dekady.

Pasją Iwa i Mariusza jest także golf:

Uwielbiam grać w golfa i świetnie spędzamy czas. Mój syn ma niezły dryg do tego i takie wyczucie koordynacyjne. Dzisiaj po campie powiedział, że muszę go zabrać. Tak więc przed nami 9 dołków, 5 km chodzenia. Będzie sportowa sobota.

Całość rozmowy w materiale wideo:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj