Martyna Kondratowicz, Klaudia El Dursi

Martyna Kondratowicz oceniła to, jak Klaudia El Dursi sprawdza się w roli prowadzącej miłosnego show. Co zrobiłaby inaczej niż ona, gdyby prowadziła Hotel Paradise?

Hotel Paradise to miłosne reality show emitowane na antenie TVN7. Już po pierwszej edycji wiadomo było, że powstanie kolejna, którą nagrywano równolegle w tym samym czasie. Program stał się wielkim hitem, a jego uczestnicy zyskali wielką popularność. Prowadzącą obu sezonów została Klaudia El Dursi – doskonale znana widzom z programu Top Model.

Martyna Kondratowicz oceniła Klaudię El Dursi jako prowadzącą

Widzowie polubili nie tylko miłosne show, ale także jego prowadzącą. Nie wszyscy jednak zgadzają się z tym, w jaki sposób prowadzi ona całe widowisko. Martyna Kondratowicz przeszła już do historii polskiej edycji Hotelu Paradise, jako pierwsza kobieta, która zdecydowała się na zbliżenie pod okiem kamer. 24-latka zdążyła poznać program od podszewki, przez co nabrała ochoty na jego prowadzenie.

Nie ukrywam, że to byłoby spełnienie mojego ogromnego marzenia. Uwielbiam tropiki, uwielbiam ciepło, wiec to jest połączenie idealne. Taka praca to marzenie – przyznała naszej reporterce.

Martyna w rozmowie z Jastrząb Post udzieliła Klaudii El Dursi kilku dobrych rad. Jej zdaniem ze strony gospodyni programu jest za mało interakcji z uczestnikami. To niejedyne zastrzeżenia ze strony Kondratowicz.

My z Klaudią jesteśmy przeciwieństwami jeśli chodzi o wygląd. Klaudia jest przepiękną kobietą, z przepiękną, egzotyczną urodą. Ja jestem taką typową Słowianką. Myślę, że ja bardziej bym jednak rozmawiała w uczestnikami. Starałabym się więcej nawiązywać kontaktów, starałabym się, żeby było mnie więcej z nimi i żeby towarzyszyć im przy tych wymaganiach. Bo wiem, jakie te wymagania potrafią być ciężkie.

Finalistka poprzedniej edycji show jest przekonana, że o wiele lepiej potrafiłaby zrozumieć uczestników:

Tak na prawdę jesteśmy zamknięci w jednym miejscu, nie mamy dostępu do świata zewnętrznego, więc wtedy ten umysł, ta psychika trochę inaczej działa. Ja wiem, jak to jest, bo sama byłam uczestniczką. Więc tutaj ten dodatkowy plusik bym miała.

Myślicie, że Martyna sprawdziłaby się w roli prowadzącej Hotel Paradise?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj