Martyna Kondratowicz o Hotelu Paradise dla gejów

Martyna Kondratowicz opowiedziała, jak ocenia trzecią edycję Hotelu Paradise. Bohaterka poprzedniej odsłony programu ma swoich ulubieńców. Zdradziła nam też, co myśli o wersji programu dla gejów.

Hotel Paradise to jeden z najbardziej lubianych przez widzów reality-show. Już od pierwszej edycji gromadzi przed telewizorami mnóstwo widzów, którzy są ciekawi miłosnych perypetii bohaterów zamkniętych na egzotycznej wyspie. Niedawno wystartował trzeci sezon, który nakręcono na Zanzibarze w Tanzanii. Na ekranie nie brakuje emocji, a fani z zapartym tchem czekają na każdy kolejny odcinek.

Bohaterką pierwszej edycji, która dała się świetnie zapamiętać widzom tego formatu, jest Martyna Kondratowicz. Celebrytka już na zawsze zapisała się w historii show jako uczestniczka, której niestraszne były intymne, łóżkowe sceny w obecności kamer. Dzięki swojej bezpośredniości jest najpoważniejszą kandydatką do poprowadzenia polskiej edycji Magii nagości, która niebawem wystartuje w Zoom.tv.

Co ślicznotka z show TVN sądzi o aktualnie emitowanej edycji Hotelu Paradise?

Martyna Kondratowicz o trzeciej edycji Hotelu Paradise i formacie dla gejów

Martyna Kondratowicz, to jedna z najbardziej charakterystycznych bohaterek programu. Była uczestniczką pierwszej edycji, ale fani nadal interesują się jej losami i podglądają, co się u niej dzieje.

Pomimo napiętego grafiku celebrytka na bieżąco śledzi losy bohaterów najnowszej odsłony Hotelu Paradise. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, co myśli o obsadzie programu:

Mam przyjemność i czas, żeby ją oglądać. Oglądam te wszystkie odcinki z taką nostalgią i sentymentem, bo naprawdę bardzo miło wspominam swoje uczestnictwo w programie. Bardzo podoba mi się trzecia edycja. Zanzibar jest urokliwy, rezydencja też wygląda fajnie i przede wszystkim ci ludzie są bardzo inteligentni, z polotem. Bardzo fajnie się ogląda ten trzeci sezon.

Kondratowicz uważa, że nie da się porównywać obsady pierwszej edycji z trzecią:

Ci ludzie są inni, ale to wszystko jest oparte na ludziach i od ludzi też zależy, jak wygląda cały sezon. Myślę, że się dużo dzieje. Ja zaczęłam go specjalnie oglądać od połowy, bo zawsze na początku się trochę mniej dzieje. Teraz Luiza trochę namieszała. Rozbiła mocną parę i teraz dopiero się zacznie zabawa.

Kto najbardziej przypadł do gustu Martynie? Kto jej zdaniem powinien wygrać Hotel Paradise?

Utożsamiam się z Basią. To jest taka wrażliwa dziewczyna. Tutaj mówię o jej relacji z Krystianem. Wszyscy widzieli – uczestnicy, widzowie, że ten Krystian nie do końca ją wspierał. Szkoda mi jej, że odpadła. Myślę, że to jest taka fajna dziewczyna, która tam poszła się zakochać, a tej miłości chyba nie dostała. Mam nadzieję, że wróci do programu i pokaże jeszcze.

Jak ocenia Klaudię w roli prowadzącej?

Klaudia od początku sobie dobrze radziła w roli prowadzącej. Teraz jest tam już trzeci sezon, więc myślę, że coraz lepiej jej idzie.

Gdyby powstał podobny format dla gejów, to miałby szansę na powodzenie w Polsce?

Uważam, że taki format musi powstać, bo społeczności LGBT jest około 20% i to są wspaniali ludzie, którzy też szukają miłości. Warto byłoby taki format stworzyć. Myślę, że by się bardzo dobrze w Polsce przyjął. Na pewno uczestnicy mierzyliby się z hejtem, Polska jest dość zacofanym krajem jeżeli mielibyśmy ją porównywać z Wielką Brytanią czy Stanami Zjednoczonymi. Natomiast ta społeczność jest, tacy ludzie są i oni też zasługują na miłość. Ten hejt zawsze był, zawsze będzie.

Martyna zaoferowała też swoją pomoc ludziom, którzy chcieliby zrobić coming out:

Najważniejsze jest to, żeby żyć w zgodzie ze sobą. Jeżeli ktoś chciałby uzyskać pomoc w coming oucie, to ja służę pomocą. Kiedyś miałam taką sytuację, że mój kolega potrzebował powiedzieć rodzicom, że jest gejem i ja pojechałam z nim do domu, do małej miejscowości. Bał się tego bardzo, ale wszystko na szczęście przebiegło dość gładko. Więc jakby ktoś z Was potrzebował pomocy, to ja się zgłaszam i myślę, że ułatwię zadanie.

Oglądalibyście Hotel Paradise w wersji LGBT?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj