Martyna Wojciechowska o córce

Martyna Wojciechowska jest mamą 12-letniej Marysi. Córka dziennikarki właśnie wkracza w trudny okres dojrzewania. Czy Martyna ma powody do obaw?

Martyna Wojciechowska jest jedną z tych matek, którym wielką karierę udało się z powodzeniem połączyć z wychowaniem dziecka. Gwiazda w 2008 roku została mamą małej Marysi. Podróżniczka przez cały okres ciąży była bardzo aktywna, a nawet w tym czasie udało jej się zdobyć najwyższy szczyt Europy – Elbrus. Również po narodzinach córki dziennikarka dalej pracowała i jednocześnie realizowała swoje pasje. Bardzo zaangażowała się także w pomoc charytatywną, której udziela nie tylko w Polsce, ale także w odwiedzanych przez siebie miejscach. Dlatego właśnie postanowiła założyć fundację UNAWEZA.

Martyna Wojciechowska o swojej córce

Martyna Wojciechowska pomimo natłoku obowiązków i częstych wyjazdów znalazła czas na macierzyństwo. Gwiazda od ponad 12 lat jest szczęśliwą mamą Marysi. Dziewczynka jest owocem jej związku z nieżyjącym już Jerzym Błaszczykiem. Mężczyzna przegrał walkę z nowotworem. Od tamtej pory gwiazda wychowuje ją sama. Teraz córka dziennikarki wkracza w trudny okres dojrzewania.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Martyna zdradziła, jakim dzieckiem jest Marysia.

Chciałabym wierzyć, że mogę być spokojna. Ma prawie 13 lat, więc to jest okres, kiedy bardzo kształtuje się jej osobowość. Jest cudowną dziewczyną. Młodą kobietą. Jest samodzielna, niezależna, otwarta, ciekawa świata, jest radosna. Ma mnóstwo kreatywnej i pozytywnej energii. I też, co mnie bardzo cieszy, przekuwa to w robienie różnych działań o charakterze charytatywnym. Czyli mogę powiedzieć, że chyba jednak zdążyłam ją trochę zarazić. I w swoim środowisku, w środowisku swoich rówieśników oni się cały czas w coś angażują. Mają poczucie ogromnej odpowiedzialności za drugiego człowieka. I to mnie cieszy najbardziej.

Martyna ma bardzo rozsądne podejście, jeśli chodzi o wychowywanie Marysi:

Nie oceny są ważne. Nie jakieś osiągnięcia, nie medale. Najważniejsze jest to, że jest cudowną, wrażliwą, empatyczną osobą.

Całość rozmowy w materiale wideo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here