Martyna Wojciechowska, Dzień Dobry TVN

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie poprowadzą Dzień Dobry TVN. Dlaczego? Gwiazda zdradziła nam powody, dla których ciężko byłoby jej podjąć się tego wyzwania.

Życie Przemka Kossakowskiego z dnia na dzień zmieniło się o 180 stopni. Wszystko za sprawą miłości, jaką obdarzyła go Martyna Wojciechowska. Para przez długi czas unikała komentowania swojego związku. O ich relacji wiedzieliśmy tyle, ile donosiły tabloidy. Teraz, po dwóch latach bycia razem, zakochani o wiele częściej wpuszczają fanów do swojego życia prywatnego. Ostatnio Martyna oficjalnie potwierdziła to, czego wszyscy domyślali się już od dawna – zakochani zaręczyli się. Chociaż pierścionek od Przemka podróżniczka otrzymała już na początku zeszłego roku, to dopiero teraz zdecydowała się ogłosić szczęśliwą nowinę.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski razem w Dzień Dobry TVN?

Martyna i Przemek od kilkunastu lat z wielkim powodzeniem realizują się zawodowo. Każde z nich osiągnęło spory medialny sukces. Od samego początku swojego związku mówili jednak, że nie chcieliby razem pracować, a życie prywatne od zawodowego planują rozdzielić grubą kreską.

Ostatnio jednak zostali poproszeni o poprowadzenie jesiennej ramówki TVN. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Martyna zdradziła, czy po tym eksperymencie nadal jest negatywnie nastawiona do wspólnej pracy z ukochanym.

My się przyznaliśmy w trakcie prowadzenia konferenecji TVN i grupy Discovery, przyjęliśmy od razu taką metodę, że nigdy nie planowaliśmy pracować razem. I to jest fakt. Nie zamierzaliśmy razem stanąć przed kamerą. Przemek ma swoje projekty – Down The Road, Usłyszcie Nas, świetny projekt, który niebawem pojawi się na antenie TTV. Ja jestem zaangażowana w Kobietę na krańcu świata i w Fundację Unaweza. Uznaliśmy, że nie mamy przestrzeni, ale chyba lepiej będzie to nasze życie intymne oddzielić od życia zawodowego. Wtedy pojawiła się propozycja poprowadzenia wspólnie konferencji ramówkowej i muszę powiedzieć, że było to dla nas fantastyczne, nowe doświadczenie.

Okazuje się, że póki co Martyna i Przemek nie poprowadzą śniadaniówki. Wojciechowska zdradziła nam, że ciężko byłoby jej pogodzić pracę w Dzień Dobry TVN z pozostałymi obowiązkami.

Wystąpiliśmy w zupełnie nowej roli. Podobało mi się. Ale jednocześnie zaznaczam, że projekt Kobieta na krańcu świata i fundacja pochłaniają mnie tak bardzo, że nie mam pojęcia jak miałabym poprowadzić jeszcze jakiś program. Ale nie mówię nie. Życia składa się ze wspaniałych niespodzianek i warto na nie reagować.

Jesteście ciekawi takiego duetu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here