Martyna Wojciechowska, Kinga Rusin

Martyna Wojciechowska skomentowała odejście Kingi Rusin z Dzień Dobry TVN. Okazuje się, że przyjacielskie relacje łączyły ją także z innymi prezenterami śniadaniówki. Nie tylko Kingi będzie jej brakować.

W ostatnim czasie sporo się dzieje w Dzień Dobry TVN. Telewizja śniadaniowa w ostatnim roku przeszła prawdziwą rewolucję. Pierwszą informacją, która zszokowała widzów, było odejście Magdy Mołek. Dziennikarka z programem była związana od 15 lat. Jej miejsce zajęła psycholog dziecięca – Małgorzata Ohme. W roli prezenterki telewizyjnej kilka miesięcy temu zadebiutowała też Paulina Krupińska.

Tuż przed rozpoczęciem jesiennej ramówki dowiedzieliśmy się, że z programu odchodzi Piotr Kraśko, a chwilę później o swojej rezygnacji poinformowała Kinga Rusin. Na początku września widzowie usłyszeli jednak bardzo dobrą nowinę. W roli nowych prowadzących na antenie pojawiły się Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

Martyna Wojciechowska o odejściu Kingi Rusin z Dzień Dobry TVN

Martyna Wojciechowska i Kinga Rusin w podobnym czasie zadebiutowały na antenie TVN-u. Kilka lat później dołączyły do nich także inne gwiazdy, a między dziennikarzami nawiązała się nic przyjaźni. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Martyna zdradziła, kogo obecnie brakuje jej najbardziej.

Kinga Rusin jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna. Czuję taki sentyment do osób, z którymi zaczynałam pracę, zaczynałam moją drogę zawodową. Brakuje mi i Magdy Mołek, i Kingi Rusin, i Marcina Mellera, i Piotra Kraśki.

Martyna wie, że zmiany są potrzebne.

Jest czas na nowe, jest czas na świeżą krew, jest czas na to, żeby się zmieniać i podążać z duchem czasu. Trzymam kciuki za te nowe zespoły i wierzę, że Dzień Dobry TVN będzie nas witać tak, że będziemy się uśmiechać od ucha do ucha.

Tęsknicie za Kingą i poprzednimi prezenterami?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here