Martyna Wojeciechowska o ślubie

Martyna Wojciechowska o ślubie i zaręczynach z Przemkiem Kossakowskim. Zdradziła nam, kiedy poinformuje media o zmianie stanu cywilnego z zaręczona na zamężna. Pochwaliła się również pierścionkiem o kosmicznej mocy.

Życie Martyny Wojciechowskiej ekscytuje media nieprzerwanie od 20 lat. Od kiedy gwiazda poprowadziła program Big Brother, jej kariera ruszyła z kopyta. Stała się inspiracją dla tysięcy kobiet, a to za sprawą swojej bezpośredniości, empatii i sukcesów, jakie odnosi na co dzień. Jej program Kobieta na krańcu świata cieszy się niesłabnącą popularnością.

Martyna Wojciechowska o ślubie i zaręczynach

Wielu trzyma kciuki za Martynę i jej sprawy prywatne. Prezenterka od ponad dwóch lat jest w związku z Przemkiem Kossakowskim. Ich uczucie kwitnie. Wiadomo już, że są po zaręczynach. Kolejny krok wydaje się więc oczywisty – ślub. Czy Wojciechowska podjęła już decyzję w sprawie ceremonii?

Dziennikarka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post jasno dała do zrozumienia, że o ślubie poinformuje w wygodnym dla siebie momencie. Póki co nie chce nawet zdradzić, czy już powiedziała tak, albo czy planuje zrobić to jeszcze w tym roku.

Gdybym chciała powiedzieć, że wychodzę za mąż, albo, że wyszłam za mąż – a to jest bardziej prawdopodobne, że powiem to po fakcie – to bym to zrobiła. Ciągnięta za język się nie przyznam, chociaż byście mnie przypalali. Ale to tylko dlatego, że są takie rzeczy w życiu, których w ogóle nie nazywam prywatnymi, bo mi się to życie prywatne i zawodowe bardzo miesza. Moja praca to nie jest praca, tylko misja, ale są takie rzeczy, które nazywam intymnymi i takie sytuacje i okoliczności w których jesteśmy tylko we dwoje, albo tylko z naszymi najbliższymi i z pewnością ślub należy do takich wydarzeń.

Martyna nie ukrywa, że jej partner spełnia wszystkie jej oczekiwania.

Ja mam ten ogromny przywilej i szczęście w życiu. A może zasłużyłam na to po prostu, tak będę o tym myśleć, że mam bardzo mądrego, bardzo wspierającego partnera, który jest niezwykle męski, silny, ale jest też bardzo wrażliwy i potrafi rozmawiać z ludźmi. Ma niezwykły dar do rozmawiania z osobami, z którymi nikt inny nie potrafi się dogadać. Ale potrafi słuchać mnie jak mało kto. Wspiera i nie ocenia. Jest taką osobą, która każdego dnia dodaje mi skrzydeł.

Przy okazji gwiazda opowiedziała nam o swoim wyjątkowym, kosmicznym pierścionku zaręczynowym. To istne cudo.

Pierścionek jest kosmiczny, cudowny i zaskakujący. 4 miliardy 565 milionów lat ma ten meteoryt. Jest w tym naprawdę wielka moc. Ale myślę, że ja i Przemek należymy do osób, które są pomysłowe, kreatywne. Więc ślub pewnie byłby kosmicznym wydarzenie. Na pewno dla nas osobiście.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj