Strona główna Pozostałe Michał Piróg z rozbrajającą szczerością o Dawidzie Woskanianie: „Nie był najmocniejszym zawodnikiem”

Michał Piróg z rozbrajającą szczerością o Dawidzie Woskanianie: „Nie był najmocniejszym zawodnikiem”

Dawid Woskanian, Michał Piróg

Dawid Woskanian zwyciężył w 8. edycji programu Top Model. Od jego zwycięstwa minęło już kilka miesięcy, a nadal nie udało mu się zrobić spektakularnej kariery. Jak to wszystko ocenił Michał Piróg?  Mocne słowa.

Program Top Model otworzył drzwi do wielkiej kariery już dziesiątkom młodych ludzi. Wielu z nich możemy zobaczyć na największych wybiegach lub w licznych kampaniach reklamowych. Niektórzy, np. Karolina Gilon czy Klaudia El Dursi, robią karierę w telewizji. A jak radzi sobie zwycięzca ósmej edycji show Dawid Woskanian?

Michał Piróg o Dawidzie Woskanianie

Dawid Woskanian przez wielu fanów programu Top Model od samego początku typowany był na faworyta. Po kilku tygodniach zmagań udało mu się wygrać 8. edycję show TVN-u. W finale walczył aż z trzema rywalami, jednak okazał się być bezkonkurencyjny.

W programie dał się poznać jako niezwykle zdyscyplinowany uczestnik. Przypomnijmy, że ma zespół Tourette’a, objawiający się niekontrolowanymi tikami. Gdy Dawid stawał przed aparatem, w ogóle nie było po nim widać zaburzenia, z jakim zmaga się na co dzień. Michał Piróg w rozmowie z reporterką Jastrząb Post ocenił, jak rozwija się jego kariera po zwycięstwie w programie.

To 5 minut, które jest najbardziej intensywne po programie tym uczestnikom zostało zabrane. Teraz nie każdemu będzie to 5 minut dane, ostaną się tylko ci, którzy mają coś do zaoferowania. Czy to będzie Dawid? Trzymam kciuki, aby był, aczkolwiek nie jest on najmocniejszym zawodnikiem poprzedniej edycji pod tym względem, jeśli mam być szczery. Myślę, że Olga dużo więcej działa i jest bardziej przystępna zarówno dla kontrahentów jak i dla świata. Stasiu też jest trochę bardziej aktywny.

Michał trzyma kciuki za Dawida i szanuje wybory, których dotychczas dokonał.

Dawid dokonał wyborów, które serce mu podpowiada. Przeprowadził się ze swoją dziewczyną do Białegostoku. Teraz można się zastanawiać co jest ważniejsze, ja sądzę, że uczucia. Aczkolwiek z perspektywy czasu można powiedzieć, że nie każde trwa wiecznie. Ale kto nie ryzykuje, ten się nie przekona. Sam wielokrotnie rzucałem zawodowe kwestie tylko po to, aby podążać za głosem serca. Trzymam kciuki za Dawida, żeby to był ten związek, niech trwa jak najdłużej. Miłość jest najważniejsza, ta bliskość i grono przyjaciół. A praca jak nie ta, to przyjdzie następna. Jakoś to będzie. Ja bym na pewno nie ryzykował, żeby zarzucić swoje szczęście prywatne na poczet kariery, bo to nie ma sensu.

My również trzymamy kciuki zarówno za miłość jak i karierę Dawida.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here