Michał Piróg, Weronika Kaniewska

Michał Piróg zdradził w rozmowie, co sądzi na temat Weroniki z Top Model. Według niego ma ona zalety, których nie miała Klaudia!

Michał Piróg zasłynął w 2007 roku, kiedy został jednym z trzech jurorów programu rozrywkowego TVN – You Can Dance – Po prostu tańcz.  Jednak największą popularność przyniósł mu programu Top Model, w którym został współprowadzącym. Tancerz zaskakuje nie widzów, tylko swoimi strojami, ale także poglądami.

Weronika Kaniewska to pierwsza uczestniczka 9. edycji programu Top Model. Jej niezwalająca uroda od pierwszych momentów odcinka zachwyciła jurorów. To ona dostała złoty bilet, który gwarantuje miejsce w domu modeli i modelek. Z odcinka na odcinek dziewczyna pokazuje, na co ją stać. Na sesjach zdjęciowych i wybiegu czuje się jak ryba w wodzie.

Michał Piróg o Weronice Kaniewskiej z Top Model

Michał Piróg w rozmowie z Jastrząb Post zdradził, co sądzi o Weronice. Są pewne rzeczy, które według niego, musi jeszcze nadrobić:

Wszyscy widzowie będą świadkami tego, czy sobie Weronika poradzi czy nie. I czy spełni oczekiwania jurorów czy nie. To jest taki bardzo wczesny entuzjazm i jakaś intuicja, która podpowiada jurorom, żeby wskazać jakąś osobę. Ale czy w praniu to wyjdzie czy nie? Musi troszeczkę nadrobić. Niedużo, ale chociażby ten proces zapoznania się z ludźmi, poczucia się komfortowo w ich towarzystwie, jak i te pierwsze sesje zdjęciowe, bo tego Weronika nie miała.

Michał stawia na Maję:

Ja mam swojego czarnego konia na którego postawiłem i prawie położyłem głowę. Ja dopinguję Mai, jurorzy Weronice, a widzowie Dominikowi. A jeszcze inni tym, którzy byli nieodkrytymi talentami i zaskarbili sobie sympatię.

Zdaniem Michała, Weronika może mieć nieco łatwiej niż Klaudia:

Na pewno Weronika ma dużo większe szanse, aby realizować się w modelingu. Jest wyższa i młodsza od Klaudii El Dursi. Pamiętajmy, że modelki pracują z agencjami modelingowymi, które muszą inwestować pieniądze. Łatwiej inwestować pieniądze w nastolatkę niż 30-latkę. Weronika jest młodą dziewczyną, która ze sportem jest za pan brat. Ma te predyspozycje. Teraz tylko pytanie czy zachwyci i rzuci na kolana bookerów, agencje. Czy będzie miała ten potencjał, który będzie ją wyróżniał pośród miliona innych dziewczyn.

A Wy komu kibicujecie?

Weronika Kaniewska na castingu do Top Model:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here