Strona główna Pozostałe Misiek Koterski o ślubie z Marcelą Leszczak: „Coś ważniejszego przyszło”. Zdradził, jakie...

Misiek Koterski o ślubie z Marcelą Leszczak: „Coś ważniejszego przyszło”. Zdradził, jakie mają plany

Misiek Koterski o ślubie z Marcelą Leszczak

Misiek Koterski o ślubnych planach z Marcelą Leszczak. Czy planują się pobrać? Tego próbowała dowiedzieć się nasza repoterka.

Misiek Koterski przez wiele lat wiódł życie singla kochającego imprezowy styl życia. Dopiero w 2016 roku ustatkował się, gdy na jego drodze pojawiła się finalistka Top ModelMarcela Leszczak. Aktor stracił głowę dla modelki, której oświadczył się po niecałym miesiącu znajomości. Para 17 października 2017 powitała na świecie wspólnego synka – Fryderyka.

Misiek Koterski o ślubie z Marcelą Leszczak

W ich związku nie brakowało trudnych momentów. Ostatecznie jednak miłość przezwyciężyła wszystkie kryzysy. Nic dziwnego, że w związku z tym zaczęły pojawiać się plotki na temat ślubu. Czy Misiek i Marcela planują wkrótce pobrać się? Tego próbowała dowiedzieć się reporterka Jastrząb Post, Karolina Motylewska.

Koterski swoją odpowiedzią zasugerował, że proponował już Marceli ślub, ale ta nie była na niego gotowa:

Ja już się oświadczyłem po 21 dniach naszej znajomości. Więc oświadczyny już były dawno. Moja Marcelka nie była gotowa na ślub, coś ważniejszego przyszło, czyli nasz synek i nie chcieliśmy brać ślubu dla ślubu. Jak to się mówi – będziesz gotów, to cię spotka. Daj czas czasowi.

Ukochany Leszczak wyznał, że wciąż czeka na właściwy moment. Zdradził, jakie plany swoje i swojej drugiej połówki:

Czasami trzeba schować swoje pragnienia i poczekać na właściwi moment. Myślę, że jak będziemy gotowi, to na pewno ten moment w życiu nadejdzie. No, a jak nie będziemy, to nie nadejdzie.

Czekamy na ten moment z wielką niecierpliwością i życzymy im dużo miłości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here