Małgorzata Rozenek, Misza Kostrzewski

Misza Kostrzewski zdradził, jak Małgorzata Rozenek zareagowała, gdy dowiedziała się, że dołączy do grona jurorów You Can Dance w TVP. W rozmowie z Jastrząb Post zdradził, jaką radę przed wielkim debiutem przekazała mu siostra.

Małgorzata Rozenek wielki debiut w show-biznesie zaliczyła w 2012 roku, gdy przyjęła ofertę poprowadzenia programu Perfekcyjna pani domu. Format cieszył się na tyle wysoką oglądalnością, że już po pierwszym sezonie postanowiono przenieść go z TVN Style na główną antenę TVN-u. Taki zabieg dotychczas zdarzał się niezwykle rzadko. Spora w tym zasługa charyzmy prezenterki.

Pozycja Rozenek w branży zdaje się być niezachwiana. Czy podobnie będzie z jej bratem? Misza Kostrzewski ma przed sobą debiut w roli jurora. Już na jesieni zobaczymy go w obsadzie programu You Can Dance, który wraca po latach, ale na tym razem nie do TVN-u, a na antenę TVP. Mężczyzna jest fachowcem w swojej dziedzinie. Ukończył szkołę baletową we Francji i występował na najróżniejszych konkursach tanecznych. Dotychczas na co dzień mieszkał w Nicei.

Misza Kostrzewski o reakcji Małgorzaty Rozenek na jego debiut w roli jurora You Can Dance

W rozmowie z Jastrząb Post zdradził, jak na jego udział w popularnym formacie zareagowała Rozenek. Gwiazda wielokrotnie udowodniła, że jej poglądy są sprzeczne z tymi, jakie prezentowane są na antenie telewizji publicznej:

Była na pewno zadowolona jeśli chodzi o pracę, o projekt. Sama była też chyba zdziwiona. Nie wiedziała, więc była zdziwiona.

Małgorzata przekazała Miszy radę, dzięki której jego debiut w show-biznesie będzie jeszcze bardziej spektakularny:

Jeżeli chodzi o rady mojej siostry, to były one fajne. Pamiętam do tej pory – siedziała ze swoim telefonem i tak mówi: uśmiechaj się. Ja pytam: jak myślisz, co mam robić? A ona powtarzała: uśmiechaj się. I to była taka jedna, główna rada, żeby się uśmiechać. Potem to zrozumiałem, bo bardzo często jak siedzimy, mamy odsłuch to słyszę: „z uśmiechem, uśmiechaj się”. I wtedy wracałem do tego, co mówiła moja siostra, czyli żeby się uśmiechać.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj