Produkty z grawerem są trafionym upominkiem na każdą okazję, bo wyjątkowo podkreślają rangę wydarzenia. Grawerowane słowa mają moc – uroczyście wyróżniają ważną osobę. Podarunek z imieniem i słownym przekazem podkreśla indywidualny charakter niespodzianki, jest w pełni dopasowany do osoby i robi niesamowite wrażenie. Czy naprawdę jest to dobry pomysł na elegancki prezent?

Świat poligrafii zdecydowanie poszedł do przodu, w tym grawerowania oraz indywidualnego znaczenia produktów. To nie są już masowe produkcje, ale wybrane, szczególne produkty, które są w precyzyjny i szlachetny sposób spersonalizowane. Nikogo nie zachwyci zwykłe pisadło, ale renomowany długopis z grawerem Parkera już tak! Jeżeli jeszcze jest zapakowany w eleganckie etui, a na jego skuwce znajduje się imię drogiej osoby i napis „kocham Cię” to jest to wyszukany prezent.

Praktyczny aspekt grawerowanych produktów

Jakie korzyści niesie znaczony indywidualnie prezent? Grawerowanie produktów łączy elementy estetyczne z praktycznym podejściem. Weź pod uwagę potrzeby solenizanta i wybierz taki produkt do grawerowania, który naprawdę jest mu potrzebny – wtedy efekt będzie zachwycający. Elegancki zegarek z sekretną adnotacją, biżuteria z wyrytą datą czy drewniane obudowy dla miłośników wyszukanych alkoholi to tylko nieliczne przykłady takich prezentów. Zadbaj o to, by rzeczywiście był to przedmiot częstego użytkowania, wtedy osoba obdarowywana będzie o Tobie długo pamiętać. Szczególny napis na szklankach lub kieliszkach będzie atrakcją na każdej imprezie, zakładka do książki codziennie przed zamknięciem egzemplarza wzbudzi uśmiech ukochanej osoby, a plakietka dla pupila z imieniem i adresem da Ci pewność, że zawsze trafi do domu, na wypadek zbłądzenia. Grawerowane produkty mogą być znaczące lub skromne, ale zawsze powinny być użyteczne.

Estetyczny wymiar grawerowania upominków

Akcesoria, które mają napis, są szczególne. Podkreślają mocno, że solenizant jest dla nas bardzo ważny. Pamiętaj, że słowa są istotne, dlatego posyłane w świat mają znaczenie – dokładnie przemyśl, jaki napis chcesz umieścić na produkcie. Może to być ważny wyraz, cytat lub słowa od serca. Podziękowania dla ulubionej Pani nauczycielki, prezent z okazji Walentynek dla ukochanego z jego imieniem lub ciepłe życzenia dla przyjaciela – możliwości są nieograniczone. Dla zapalonego sportowca możesz wybrać kubek termiczny z napisem: „Nigdy się nie poddawaj”, a dla mamy broszkę z kryształkami Swarovskiego i słowem: „Dziękuję”. Niech grawerowany prezent zawiera wartości, jakie są ważne dla obdarowywanej osoby, podkreśla jego pasje i trafnie, ale kulturalnie go opisuje. W niektórych wersjach możesz pozwolić sobie także na odrobinę humoru.

W internetowym atelier www.sovenir.pl znajdziesz tradycyjne i nietypowe produkty. Prezent jest ważny – wraz ze słowami na zawsze już połączy Cię z osobą, której go wręczasz. Zastanów się, co wręczysz i jakim napisem zaskoczysz – naprawdę warto!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj