Najgorętsze romanse w Hollywood

Hollywood to miejsce, które kojarzy się z luksusem, sławą i przepięknymi gwiazdami. Nie dziwi więc fakt, że wiele z nich łączy się w gorące romanse, które są obserwowane przez miliony fanów na całym świecie. Oto lista najbardziej spektakularnych i kontrowersyjnych związków w Hollywood.

Brad Pitt i Angelina Jolie

Jedną z najbardziej znanych par w Hollywood jest bez wątpienia Brad Pitt i Angelina Jolie. Ich romans rozpoczął się na planie filmu „Pani Smith” w 2005 roku, kiedy Brad był jeszcze żonaty z Jennifer Aniston. Para szybko stała się jednym z najgorętszych tematów plotkarskich, a po rozwodzie Brada i Jennifer oficjalnie potwierdzili swój związek. W 2014 roku para wzięła ślub i razem wychowuje sześcioro dzieci. Niestety, po 12 latach razem, Brad i Angelina ogłosili swoją separację, co wywołało szok i smutek u fanów.

Beyoncé i Jay-Z

Kolejna para, która budzi ogromne emocje wśród fanów, to Beyoncé i Jay-Z. Choć ich romans nie był początkowo akceptowany przez media ze względu na różnicę wieku (Jay-Z jest starszy o 12 lat), to para udowodniła, że ich miłość jest prawdziwa i trwała. W 2008 roku Beyoncé i Jay-Z wzięli ślub w tajemnicy, a dwa lata później powitali na świecie córkę Blue Ivy. Para jest również znana z licznych kolaboracji muzycznych, które przyniosły im ogromny sukces.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj