Najpiękniejsze suknie ślubne

W tym roku z dużym opóźnieniem rozpoczął się sezon ślubów i wesel. My przypominamy najpiękniejsze suknie ślubne polskich gwiazd. Zobaczcie, jak wyglądały podczas najważniejszego dnia w życiu. 

Przez ostatni rok ze względu na pandemię koronawirusa nie odbywały się nie tylko imprezy masowe, ale także rodzinne uroczystości. Rząd wprowadził wiele restrykcji i między innymi ograniczył organizację wesel. Przez długi czas państwo młodzi mogli zawierać przysięgę jedynie w obecności świadków. Wraz ze spadkiem liczby chorych rząd luzował restrykcje i pozwalała na ograniczoną liczbę gości. Narzeczeni na te nakazy reagowali różnie. Niektórzy decydowali się na złożenie małżeńskiej przysięgi w niewielkim gronie, a ci, którzy od dawna planowali wielką uroczystość w gronie rodziny i przyjaciół postanowili przeczekać czas obostrzeń i przełożyć uroczystość.

Od kilku tygodni ograniczenia dotyczące organizacji ślubów i wesel zostały poluzowane. Nic więc dziwnego, że zakochani szybko zaczęli realizować swoje plany. Sezon wesel w pełni, dlatego postanowiliśmy przypomnieć najpiękniejsze suknie polskich gwiazd.

Najpiękniejsze suknie ślubne polskich gwiazd

Ślub Anny i Roberta Lewandowskich był jednym z najważniejszych wydarzeń medialnych 2013 roku. Zakochani powiedzieli sakramentalne tak 22 czerwca w Kościele św. Anny w Serocku. Uroczystość do samego końca była owiana tajemnicą. Nieznana była data i miejsce zaślubin, nawet większość gości długo nie wiedziała, jak będzie wyglądał ten dzień. W dniu ślubu wszystkie oczy były skierowane na pannę młodą. Ania tego dnia miała na sobie piękną białą suknię projektu Macieja Zienia. Wybrała gotowy projekt, w którym wprowadziła kilka zmian. Kreacja wykonana z jedwabnej organzy z satynową tkaniną pięknie błyszczała w słońcu. Pomimo upływu czasu ten model nadal chętnie wybierają kolejne panny młode. Identyczną suknię ślubną w zeszłym roku miała na sobie aktorka, Maria Dębska.

Anna Lewandowska w sukni ślubnej

Anna Lewandowska w sukni ślubnej

Jedną z piękniejszych sukien ślubnych w polskim show-biznesie miała na sobie Małgorzata Kożuchowska. Aktorka powiedziała sakramentalne tak, będąc u szczytu sławy, dlatego tą uroczystością również bardzo długo żyła kolorowa prasa. Wesele zostało zorganizowane w warszawskiej Reducie Banku Polskiego, bawiło się na nim aż 230 osób w tym wiele gwiazd znanych z pierwszych stron gazet. Małżonkowie spotkali się przed ołtarzem w kościele pw. Świętego Krzyża w Warszawie 30 sierpnia 2008 roku. Aktorka miała na sobie tego dnia prostą, jednak bardzo strojną i elegancką suknię projektu Gosi Baczyńskiej. Uwagę zwracał także bukiet z czarnych kwiatów, który miała panna młoda, oraz welon długości kilku metrów.

Małgorzata Kożuchowska w sukni ślubnej i z oryginalnym bukietem

Małgorzata Kożuchowska w sukni ślubnej i z oryginalnym bukietem

W zestawieniu tym nie może zabraknąć Mariny Łuczenko. Piosenkarka i Wojciech Szczęsny pobrali się w 2016 roku w Grecji. Wszyscy goście weselni na życzenie pary młodej byli ubrani na biało. Na uroczystości pojawiła się jedynie najbliższa rodzina i przyjaciele. Szczegóły tego dnia do samego końca były trzymane w tajemnicy. Na weselu wystąpił między innymi zwycięzca 9. edycji X-Factor w Wielkiej Brytanii – James Arthur. Ślub Mariny i Wojtka został okrzyknięty bajkowym, a od panny młodej nie można było oderwać oczu. Tego dnia miała na sobie koronkową kreację z tiulową obszerną spódnicą projektu Miry Zwillinger. Do tego dobrała kilkumetrowy welon.

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny - nowe zdjęcia ze ślubu

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny – nowe zdjęcia ze ślubu

Najpiękniejsze suknie polskich gwiazd zebraliśmy w materiale wideo, który możecie zobaczyć poniżej.

W naszej galerii zobaczycie znacznie więcej gwiazd w ich pięknych sukniach ślubnych. Przypominamy, jak w tym ważnym dniu wyglądały: Omenaa Mensah, Martyna Wojciechowska, Agnieszka Kaczorowska, Małgorzata Rozenek, Anita Lipnicka, Agnieszka Hyży, Joanna Przetakiewicz, Paulina Sykut, Izabela Janachowska. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj