Natalia Siwiec

Natalia Siwiec szykuje córce drugą imprezę urodzinową. Całe przyjęcie odbędzie się za granicą. Szczegółami podzieliła się z reporterką Jastrząb Post.

Natalia Siwiec w 2018 roku spełniła swoje wielkie marzenie o dziecku. Modelka, która na początku kariery zyskała przydomek Miss Euro 2012, przez długi czas nie dzieliła się szczegółami ze swojej ciąży. Na próżno było szukać jej zdjęć z zaokrąglonym brzuszkiem. Gwiazda chciała w spokoju i z dala od medialnego szumu przeżywać wyjątkowy dla siebie czas.

23 sierpnia 2017 roku Jastrząb Post jako pierwszy poinformował o porodzie Natalii. Piękna modelka, której urodę doceniono w wielu krajach świata, dla swojej pociechy wybrała imię Mia. Dziewczynka na początku rzadko gościła w social mediach sławnej mamy. Dopiero z czasem Siwiec podjęła decyzję o ujawnieniu wizerunku córki.

Natalia Siwiec szykuje drugie urodziny córki

Dziś Mia kradnie uwagę na większości nagrań i filmów, jakie Siwiec pokazuje swoim fanom. Ostatnio relacjonowała imprezę urodzinową 4-latki. Przyjęcie odbyło się w monakijskim Monte Carlo i bawiła się na nim m.in. Blanka Lipińska. Natalia zdradziła reporterce Jastrząb Post, że był to tylko wstęp do jeszcze bardziej hucznego przyjęcia.

Siwiec pochwaliła się nam, że ma w planach jeszcze jedną imprezę Mii:

Najlepsze, że chyba będą jeszcze jedne urodziny. Zobaczymy, czy uda nam się to spiąć we wrześniu. Ale co do prezentów, to były zabawki dla dziecka.

Co ciekawe, córka Natalii każde urodziny spędza w innym zakątku świata. Tak też będzie i tym razem, choć póki co wybór lokalizacji owiany jest tajemnicą:

Mii każde urodziny były za granicą. Śmialiśmy się, że każde urodziny miała w innym kraju na świecie. To nie jest zamierzone, tylko po prostu tak wyszło. Akurat ma urodziny 21 sierpnia, kiedy jesteśmy gdzieś na wyjazdach i tak po prostu.

Cała rozmowa poniżej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here