Natalia Siwiec o urodzinach córki

Natalia Siwiec wyprawiła córce huczne przyjęcie urodzinowe. Mia świętowała trzy latka „na bogato”. Kto zajął się organizacją bajkowej imprezy i ile taka przyjemność kosztuje? O tym gwiazda opowiedziała naszej reporterce.

Trzy lata temu Natalia Siwiec urodziła córkę. Mia przez ten czas wyrosła na ulubienicę internautów. Dziewczynka regularnie gości na Instagramie modelki. Dumna mama chętnie publikuje jej zdjęcia w sieci, pokazuje wybrane fragmenty z jej pięknego dzieciństwa. Ostatnio pochwaliła się przyjęciem urodzinowym.

Gwiazda wyprawiła córce huczną imprezę, na którą zaprosiła małych przyjaciół Mii i ich rodziców. Wśród gości nie zabrakło także gwiazd, w tym znanych osób – z Blanką Lipińską i Baronem na czele.

Natalia Siwiec o urodzinach córki. Ile kosztowały?

Do Miss Euro zgłosili się organizatorzy imprez dziecięcych, którzy zaproponowali jej przygotowanie całego przyjęcia. Siwiec była sceptycznie nastawiona do tego pomysłu. Ostateczną decyzję podjęła jej córeczka. Mia opowiedziała jej, jak wyobraża sobie idealne urodziny.

Miałam osoby, które się tym zajmowały. Zapytały mnie, czy nie chciałabym stworzyć dla Mii cudownych urodzin. Byłam sceptycznie nastawiona przez długi czas, jednak na Ibizie miałam taki moment z Mią, że cały czas mówiła o urodzinach. Chciałaby mieć urodziny, na które przyjdą dzieci. Że chciałaby mieć urodziny, na których będzie wielki tort i dużo balonów. To pomyślałam, że zorganizujemy.

Pomysł młodej solenizantki udało się zrealizować w stu procentach. Na gości czekało mnóstwo atrakcji. Były ciekawe dekoracje, ogromny tort, a nawet słodkie alpaki, które skradły uwagę nie tylko dzieci. Natalia przyznała, że niewiele się napracowała przy organizacji przyjęcia.

Dałam zielone światło i zrobiliśmy tak, żeby było pięknie. Akceptowałam tylko kolory, alpaki i nic więcej. No i miejsce. Koleżanka wpadła na to miejsce, a resztą zajęły się osoby, które się na tym znają. I to jest chyba najlepsze, co mogłam zrobić. Tyle było mojego wkładu, że wszystko zaakceptowałam.

Jaki jest koszt przygotowania takich urodzin?

Koszta były duże. Ale dla niektórych osób, to może być mało. Moim zdaniem to jest sporo pieniędzy. Natomiast nie trzeba tego robić w taki sposób, też może ktoś się tym zająć i zorganizować. Można zrezygnować z niektórych rzeczy i też będzie pięknie.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj