Natalia Siwiec o swojej metamorfozie

Natalia Siwiec odkąd została uchwycona przez reporterów podczas rozgrywek Euro, nie schodzi z pierwszych stron gazet. Wszyscy zachwycają się jej urodą, a ostatnio także kreacjami. Jak bardzo zmienił się jej styl?

Natalia Siwiec cały czas nie zwalnia tempa. Jest ambasadorką wielu marek odzieżowych i kosmetycznych. Efekty jej pracy możemy podziwiać w licznych kampaniach reklamowych, ale także na należącym do niej profilu na Instagramie. Modelka niemal zawsze zachwyca swoją nienaganną sylwetką, fryzurą, a także stylizacjami. Często widzimy ją w ubraniach od najlepszych projektantów, ale nierzadko udowadnia również, że w ubraniach z sieciówki wygląda jak prawdziwa gwiazda.

Natalia Siwiec o swojej metamorfozie

Modelka przez jakiś czas znana była z tego, że lubi pokazać nieco więcej ciała. Gwiazda przez kilka kolejnych lat bardzo zmieniła swój styl. Wszystko stało się spokojniejsze i bardziej zrównoważone. Jest elegancka i szykowna, ale nie przeszkadza jej to ubierać dopasowanych strojów, które podkreślają jej spektakularną figurę.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała, jak zmieniał się jej styl na przestrzeni lat. Okazuje się, że do wielu ubrań z przeszłości nadal ma sentyment.

Nie było na pewno takiego momentu, kiedy zmieniłam całą swoją garderobę, bo mam mnóstwo rzeczy. Zwykle to są rzeczy basic których nadal używam, nawet od 15 lat. Mam np. takie t-shirty czy spodnie. Styl natomiast się zmienił, na pewno bardzo dojrzałam i też lubię inne rzeczy. Czasami jak patrzę na swoje stare stylizacje, to nie mogę uwierzyć, że się tak ubierałam. Ewolucja jest fajna absolutnie.

Co najczęściej kupuje Natalia?

Otrzymuję mnóstwo rzeczy. Ale czasem coś kupuję. Najczęściej są to torebki i buty. Moja totalna słabość.

Cała rozmowa poniżej. W galerii przypominamy pierwsze stylizacje, w których Natalia zaczęła podbijać stołeczne salony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here