Nicole Bogdanowicz

Nicole Bogdanowicz odpadła z Tańca z gwiazdami. Czy spodziewała się tej sytuacji? Gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post skomentowała wyniki piątkowego odcinka.

Taniec z gwiazdami 11 we wrześniu wrócił na antenę Polsatu po przerwie związanej pandemią koronawirusa. Niemal każdy odcinek rozgrzewa widzów. Nie inaczej było w piątek, gdy z rywalizacji odpadła kolejna para. Tym razem padło na duet Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko.

Nicole Bogdanowicz komentuje wyniki z Tańca z gwiazdami

Bogdanowicz w rozmowie z Jastrząb Post skomentowała fakt, że odpadła. Powiedziała, że się tego spodziewała:

Ja miałam takie przeczucie, nie będę ukrywać. Tuż przed werdyktem zapytałam nawet Kamila co powinnam powiedzieć. Na pewno jest smutek. Była fajna przygoda, która się skończyła. Ale takie są zasady programu. Widzowie muszą wysyłać swoje głosy inaczej para odpada. Co mogę więcej powiedzieć, taki jest program. Trzymam bardzo mocno kciuki za Michała i Edytę.

Czy aktorka będzie kontynuować swoją przygodę z tańcem?

Póki co nie mam na to czasu. Studiuję i pracuje na planach. Być może będę, bo polubiłam tańczyć, ale w dalszej przyszłości jeśli już.

Zdarzało jej się usprawiedliwiać swoje nieobecności na studiach wykorzystując swoją popularność?

Nigdy tego nie robię, uważam, że to jest nie fair wobec innych studentów. Większość moich kolegów, koleżanek, profesorów nie wie nawet, że biorę udział w tym programie. I wolałabym, żeby tak pozostało jak najdłużej.

Kibicowaliście Nicole?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here