Joanna Krupa o 10. edycji Top Model

Za nami 9. sezon Top Model. Czy powstanie kolejna edycja? Joanna Krupa komentuje. Jej słowa mogą nie spodobać się fanom widowiska.

Top Model na antenie TVN-u pojawiło się dekadę temu. Pierwszą edycję programu wyemitowano w 2010 roku. Wygrała ją Paulina Papierska, która nie zrobiła większej kariery w świecie mody. Nieco lepiej poradzili sobie kolejny zwycięzcy. Zuza Kołodziejczyk, Osi Ugonoh czy Radek Pestka aktywnie działają w branży, zganiając kontrakt za kontraktem. W środę do grona laureatów programu dołączył Mikołaj Śmieszek.

9. edycja show odbywała się w trudnych warunkach spowodowanych pandemią koronawirusa. Jakby tego było mało, tuż przed wielkim finałem wyszedł na jaw skandal z udziałem walczącego o główną nagrodę Dominica D’Angelica. 30-latek był skazany przez amerykański sąd za stosunek oralny z nieletnią. W oświadczeniu do mediów tłumaczył, że jest niewinny, a od wyroku nie odwołał się, bo nie miał pieniędzy na założenie sprawy sądowej.

Top Model: Czy będzie 10. edycja? Joanna Krupa komentuje

Pełne emocji show zapewniło TVN-owi spory rozgłos i przyciągnęło przed telewizory wierne grono widzów. Przez 10 lat udało się wylansować całą plejadę celebrytów i gwiazd, do których grona zalicza się Joanna Krupa. Modelka na przestrzeni lat zrobiła oszałamiającą karierę w polskim show-biznesie. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy w 2021 roku zobaczymy kolejny sezon Top Model.

Tego nie wiem. Trzeba się spytać TVN-u. Obojętnie co będzie, jestem dumna. Przez te 9. sezonów myślę, że dałam dużo serca. Zmieniliśmy też dużo żyć.

Joanna Krupa nie ukrywa, że udział w Top Model był dla niej wspaniałą przygodą. Czy to oznacza, że kolejny sezon show jednak nie powstanie?

Nie ważne, co stanie się w przyszłości, jestem bardzo szczęśliwa, że robiłam ten program i widać, że inni mają szansę, której by nie mieli bez tego programu. Nigdy nie wiadomo. Czy będzie praca, czy nie, ja mam moją córeczkę i to jest najważniejsze.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj