Nikodem Rozbicki o związku z Julią Wieniawą

Nikodem Rozbicki o związku z Julią Wieniawą. Zdradził, jak wygląda ich relacja na co dzień. Czy zdarza im się kłócić? Jak dzielą się wydatkami? Zobacz ekskluzywną rozmowę reporterki Jastrząb Post z aktorem.

Julia Wieniawa od ubiegłorocznej jesieni jest w związku z Nikodemem Rozbickim. O wszystkim oficjalnie poinformowała w wywiadzie dla magazynu Gala. Od tego momentu jej Instagram zaczął wypełniać się romantycznymi zdjęciami z aktorem. Para regularnie dzieli się szczególnymi momentami ze swojej relacji. Zwykle są to fotografie z podróży.

Nikodem Rozbicki o związku z Julią Wieniawą

Zdjęcia Wieniawy i Rozbickiego są pełne namiętności, ale zdarza się, że ich relacja na co dzień nie wygląda tak filmowo. Nikodem w rozmowie z Jastrząb Post zdradził, że zdarza mu się nie zgadzać z opiniami i poglądami Julii:

Mamy jakieś sytuacje, w których mamy różne zdania i opinie. Ale to jest fajne, i za to cenię bardzo naszą relację. Bo nawet z punktu widzenia różnych poglądów, mamy często zażarte dyskusje i to jest ekstra, bo możemy do czegoś siebie przekonać wzajemnie, możemy się czegoś nauczyć.

Na wspólnych podróżach, których Wieniawa i Rozbicki mają za sobą już całkiem sporo, zdarzały się spięcia. Na szczęście rzadko i nie trwały długo:

Nie jest to taki związek, który jest po prostu, że jest miło i fajnie. Wiadomo – są takie momenty. I na naszej wyprawie więcej było momentów tych miłych. Generalnie było dobrze. Nie pokłóciliśmy się jakoś, żeby były jakieś kwasy, brudy, które wciąż w nas pozostają. Raczej było po partnersku. Raczej jesteśmy parą dobrze zgraną, która ma silne temperamenty. Czasem zdarza nam się jakaś różnica zdań, ale staramy się wtedy znaleźć wspólny front, albo jakąś nić porozumienia.

Nikodem zdradził przy okazji, jak dzieli się wydatkami z Julią. Para wypracowała bardzo partnerską zasadę:

Mamy taki układ, że robimy to 50/50, czyli po partnersku. Oczywiście, że są momenty, że się idzie do restauracji i wtedy różnie się to rozwiązuję, wiadomo, jak to jest w parach i jest to normalne. Czasem różne rzeczy można kupić drugiej osobie. Jakieś małe pamiątki mamy i z Wenecji i Disneylandu. Ale dla mnie to jest o tyle fajne i normalne, że kasa nie jest dla nas wielkim problemem, bo pracujemy. Nikt nikogo nie musi utrzymywać.

Cała rozmowa poniżej.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj