Maja Hyży

Maja Hyży ostatnio nie jest zbyt aktywna muzycznie. Gwiazda skupiła się na macierzyństwie i projektach z nim związanych. Niewiele osób jednak wiedziało, że wokalistce udało się nagrać nową piosenkę. Dlaczego nie słyszymy jej w radiu?

Maja Hyży zaistniała w show-biznesie, gdy kilka lat temu pojawiła się w trzeciej edycji programu X-Factor. Tam podbiła serca nie tylko jury, ale także widzów. Przez kolejne etapy talent show przechodziła z wielką łatwością. Udało jej się nie tylko dotrzeć do półfinału, ale także na stałe znaleźć swoje miejsce w show-biznesie.

Po programie kontynuuje muzyczną drogę, którą umiejętnie łączy z opieką nad trojgiem dzieci. Ostatnio znowu mogliśmy usłyszeć jej wokal, tym razem w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie brawurowo wcielała się w legendy estrady. Udział w show dla gwiazd zakończyła na czwartym miejscu, ale znowu przypomniała fanom o swoim talencie.

Ostatnio Maję cały czas pochłania opieka nad bliźniakami i córeczką, która przyszła na świat niemal rok temu. Mało kto wie, że w napiętym grafiku znalazła chwilę na wydanie nowego singla.

Maja Hyży nagrała piosenkę. Dlaczego nie słyszymy jej w radiu?

Maja, mimo licznych projektów, nigdy nie porzuciła muzyki. Jakiś czas temu nagrała nową piosenkę Chcę odkrywać, która przeszła bez echa. Na próżno szukać jej w rozgłośniach radiowych. Teledysk na YouTube nie przekroczył nawet 100 tysięcy wyświetleń. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wokalistka zdradziła, dlaczego o utworze wiedziało jedynie niewielkie grono osób:

Jeżeli chodzi o tych odbiorców, którzy w ogóle usłyszeli ten utwór, to jak najbardziej pozytywnie. Dużej promocji nie było przy tym utworze. Wyszedł dosyć spontanicznie, bez większej promocji. Wyszło jak wyszło. Ja jestem zadowolona z tego utworu. On bardzo długo czekał na swój czas.

Dlaczego piosenkarka nie zadbała o jego większą promocję?

Ten czas trochę się przedawnił i może dlatego nie było dużego boom, wielkiego wow. A wydaje mi się, że ten utwór jest fajny, taki radiowy, wesoły, taki na lato. Ale niebawem coś będzie muzycznego jeszcze. Utwór ten wiąże się też z moimi współpracami, które już zostały zakończone. Żeby tak ładnie zakończyć wszystkie znajomości, które były powiązane z tym utworem, chcieliśmy się pożegnać. Pokazać naszą pracę i dzieło. Żeby nasza praca nie poszła na marne. Ten utwór czekał prawie rok. Wyszła taka spontaniczna decyzja. Nie żałuję, że nie znalazł się na pierwszych listach. Też nie wiem, czy w ogóle miałby tam miejsce.

Słyszeliście nowy utwór Mai?

Piosenka Mai Hyży Chcę odkrywać:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj