Ola Szwed w Ale jazda!

Ola Szweda będzie gościem w kolejnym odcinku show Anything Goes. Ale Jazda!. Gwiazda będzie szalała na scenie. Wykona flagowy przebój Tiny Turner.

Ola Szwed swoją karierę w świecie show-biznesu zaczęła już jako kilkulatka. Zagrała w wielkim hicie Polsatu Rodzina zastępcza, w którym wcieliła się w rolę adoptowanej córki państwa Kwiatkowskich. Postać małej i bardzo rezolutnej Elizy szybko zyskała sympatię widzów. Młoda aktorka dorastała na oczach Polaków. Wcześniej jednak występowała w zespole, który towarzyszył Majce Jeżowskiej podczas jej występów. Widzom Dwójki dała się także poznać jako Liliana w serialu Barwy Szczęścia.

Od wielu lat Aleksandra jest zapraszana do różnego rodzaju programów rozrywkowych, w których możemy oceniać jej różne talenty. Gwiazda występowała między innymi w: Jak oni śpiewają, Twoja twarz brzmi znajomo oraz Tańcu z gwiazdami. Udało jej się także zwyciężyć show Gwiazdy tańczą na lodzie. Aktorka ma niezwykle napięty terminarz, który musi podzielić między telewizję, teatr i życie rodzinne. Od 5 lat jest ona związana z Krzysztofem Białkowskim, z którym wychowuje 5-letniego syna Borysa. Już teraz będziecie mogli ją zobaczyć w kolejnym rozrywkowym wcieleniu.

Ola Szwed jako Tina Turner w Anything Goes. Ale Jazda!

Wszystkie show z udziałem gwiazd zyskują swoje grono fanów. Telewidzowie z wielką chęcią podglądają, jak ich ulubieńcy sprawdzają się w najróżniejszych dziedzinach. Anything Goes. Ale Jazda! to nowy program telewizyjnej Dwójki, który cieszy się sporą popularnością wśród widzów. Jego gośćmi są osoby znane z pierwszych stron gazet. Wykonują oni najróżniejsze zadania i rywalizują ze sobą w kilku konkurencjach. Możemy zobaczyć, jak śpiewają, tańczą, gimnastykują się czy odtwarzają różne skecze.

Na pozór łatwe zadanie zdecydowanie utrudnia im scena pochylona pod kątem 22,5 stopnia, co jest charakterystyczne dla tego formatu. W najbliższym odcinku będziecie mogli zobaczyć Olę Szwed i jej wokalne popisy. Gwiazda rewelacyjnie wcieli się w legendarną Tinę Turner i wykona jej największy przebój Simply the best. Wszystko to w ramach konkurencji Orkiestra na sucho.

Odcinek z Olą Szwed zostanie wyemitowany w piątek 6 listopada o godzinie 21:40 na antenie TVP2. Poniżej fragment.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj