Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz

Oliwia Bieniuk w jesiennej ramówce zadebiutowała na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Na swoim koncie ma już dwa odcinki. W każdym z nich zatańczyła w sukienkach, które odkrywały sporo ciała. Co na to jej tata?

Oliwia Bieniuk jest jedną z gwiazd najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. To właśnie córka Ani Przybylskiej jako jedna z pierwszych została zaproszona przez Polsat do nowej odsłony kultowego show. Nie ukrywała swojego wielkiego zaskoczenia, ale też radości. Ani chwili nie wahała się, by przyjąć. Przez całe lato intensywnie trenowała pod okiem swojego partnera Michała Bartkiewicz, by jak najlepiej zaprezentować się na parkiecie.

Ostatniego dnia sierpnia Oliwia zadebiutowała w programie. Jej pierwsze wystąpienie spotkało się z dobrymi notami od jurorów i wspaniałymi komentarzami. Pewne było, że pojawi się w kolejnym odcinku. Niestety już drugi występ i taniec standardowy nie poszły jej tak dobrze. Po głosowaniu jury zajęła ostatnią lokatę i to widzowie swoimi SMS-ami, uratowali ją przed odpadnięciem z show.

Oliwia Bieniuk o skąpych strojach w Tańcu z Gwiazdami

Oliwia jest jeszcze nastolatką, a na widowni podczas kolejnych odcinków zasiada jej tata, który dumnie kibicuje najstarszemu z czworga dzieci. Córka piłkarza w programie pokazuje swoje zgrabne ciało w bardzo skąpych strojach. Nastolatka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak jej tata reaguje na sukienki odkrywające sporo ciała i czy ma z tym problem:

Nie ja wymyślam stroje. Szczerze mówiąc tata nic nie mówi i jest bardzo ze mnie dumny. Cieszy się, że mam możliwość tutaj występować i mówi, że pięknie wyglądam. Nawet jakbym konsultowała z nim stroje, to nie od niego zależy, tylko od pani reżyser i innych osób.

Jej taneczny partner dodał, ostrzegając Jarosława, że musi przywyknąć do widoku nieco roznegliżowanej pociechy:

Tańce towarzyskie i tańce latynoamerykańskie wiążą się z nagością. Więc przywyknie do tego tata.

Jak podobają jej się projekty partnera jej taty?

Zuza ma super sukienki i jak znowu będzie lato, będzie już ciepło to na pewno będę się ubierała w jej piękne stroje. Ja na co dzień ubieram się luźno. Teraz chodzę w strojach treningowych, bo nie mam czasu, żeby się stroić i odstawiać na miasto.

Jak podoba wam się styl Oliwii?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj