Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk powoli debiutuje na salonach. Nastolatka pojawiła się na premierze filmu, a rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła co nieco z życia prywatnego. Przed naszą kamerą opowiedziała, jak wyglądają jej relacje z partnerką ojca, Zuzanną Pactwą.

Oliwia Bieniuk w ostatnim czasie mocno zyskuje na popularności. Nastolatka już niebawem zadebiutuje na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Od kilku tygodni intensywnie trenuje pod okiem Michała Bartkiewicza, by pokazać się przed widzami z jak najlepszej strony. Nastolatka ma za sobą niezwykle trudne dzieciństwo. Mając zaledwie 12 lat, straciła ukochaną mamę. Ania Przybylska przegrała walkę z nowotworem, pozostawiając w żałobie najbliższą rodzinę i całą rzeszę fanów.

Oliwka odziedziczyła po mamie nie tylko niespotykaną urodę, ale także talent i swobodę bycia przed kamerą. Od dziecka towarzyszyła jej na planach zdjęciowych i swoją przyszłość również planuje związać z show-biznesem, w którym całkiem dobrze się odnajduje.

Oliwia Bieniuk o relacji z partnerką Jarosława Bieniuka

Oliwię i jej młodszych braci Jarosław Bieniuk przez wiele lat wychowywał sam. Dopiero niedawno postanowił na nowo ułożyć sobie życie. Najpierw związał się z Martyną Gliwińską, z którą doczekał się syna Kazika. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu, a para rozstała się jeszcze przed narodzinami chłopca.

Były piłkarz od jakiegoś czasu znowu jest zakochany. Tworzy bardzo szczęśliwy związek z modelką, Zuzanną Pactwą. Oliwia w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jakie relacje łączą ją z ukochaną ojca:

Ja z Zuzą bardzo dobrze się dogaduję. Mamy dobrą relację. Ale teraz jak jestem już w Warszawie, to ta relacja jest mniejsza, bo jednak nie widujemy się na co dzień tak jak w Trójmieście. Ale ogólnie to mamy dobrą relację.

Czy zdarza jej się opiekować swoim najmłodszym bratem?

Jak mieszkam w Gdyni, to przyjeżdża do mnie i się nim opiekuję. Bawię się z nim.

Sama Zuzanna niedawno zachwycała się przed naszą kamerą stylem Oliwii:

Oliwka jest młodą dziewczyną i podąża za trendami modowymi. Ale jest otwarta i ma otwartą głowę na wpływy i fajnie się ubiera. Bardzo mi się podoba jej styl.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj