Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk odpowiada na krytykę jurorów w Tańcu z gwiazdami. Córka Anny Przybylskiej w rozmowie z Jastrząb Post odpowiedziała na przykre słowa Andrzeja Grabowskiego i reszty ekspertów. Nie ukrywała przy tym swojego smutku.

Ostatni występ Oliwii Bieniuk w Tańcu z gwiazdami nie należał do najlepszych. Córka Anny Przybylskiej została ostro potraktowana przez jurorów, którzy nie szczędzili jej przykrych słów. Zebrała zaledwie 19 punktów, co dało jej ostatnie miejsce w rankingu. Według ekspertów zatańczyła gorzej niż para, która opuściła show – Paulina Biernat i Fit Old Boy.

Niskie noty to jeszcze nie wszystko, czemu Oliwia musiała stawić czoła. Influencerka została ostro potraktowana przez Andrzeja Grabowskiego. Aktor wyznał, że obawia się, iż za chwilę nastolatka wyskoczy mu z lodówki:

Otworzyłem internet rano – tam Oliwia Bieniuk, pojechałem na stację benzynową, a tam Oliwia Bieniuk w kolorowej prasie. Potem otworzyłem lodów… Potem chciałem zobaczyć co tam w polityce, a tam Oliwia Bieniuk. Nie będę mówić tego o lodówce, co Michał podpowiada… – powiedział Grabowski podczas przyznawania ocen.

Iwona Pavlović dodała, że „było słabiutko”, a Andrzej Piaseczny, który jeszcze niedawno zapewniał, że będzie faworyzować córkę swojej zmarłej przyjaciółki, dał jasno do zrozumienia, że ostatni występ nie należał do udanych:

Oliwia, dziecko, ktoś kiedyś powiedział, że ziemia jest święta pod stopami tancerza. Troszeczkę na własną świętość musisz jeszcze popracować. Przynajmniej jeśli chodzi o te dzisiejsze zmagania. Jest metoda kija i marchewki, to była marchewka i musi być trochę kija – wyznał.

Oliwia Bieniuk odpowiada na krytykę jurorów

Po zakończeniu odcinka, gdy emocje nieco opadły, Oliwia odniosła się do zarzutów jurorów. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, powiedziała, co myśli na temat serii gorzkich słów. Nie ukrywała, że jest jej przykro, ale wie też, z czego wynikały jej potknięcia:

Mnie jest bardzo przykro. Od początku quickstep był dla nas bardzo problemowym tańcem. Były problemy z utrzymaniem ramion i sylwetki przy tych wszystkich hopkach i kickach. Było dużo trudności, ale nie spodziewałam się, że będą aż tak niskie noty od jurorów.

Bieniuk chciałaby jak najdłużej pozostać w programie, dlatego obiecuje, że w kolejnym odcinku da z siebie jeszcze więcej:

Zależy mi na tym programie i chciałabym być tu jak najdłużej. Więc było mi smutno, ale to z drugiej strony jest bardzo motywujące i mam nadzieję, że w dalszych odcinkach będzie lepiej.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here