Omenaa Mensah

Omenaa Mensah od wielu już lat spełnia się na małym ekranie. Jest jedną z ulubionych prezenterek telewizyjnych w kraju, ale także doskonale radzi sobie jako bizneswoman. Przed naszą kamerą zdradziła, kim chciała być jako dziecko. Zdecydowanie nie marzyła o pracy w telewizji.

Omenaa Mensah swoją karierę w show-biznesie zaczęła od pracy na małym ekranie. Odkąd pojawiła się na wizji, nie przestaje zachwycać nie tylko profesjonalizmem, ale także urodą. Przez niemal dwie dekady pracy na antenie poprowadziła wiele świetnie przyjętych przez widzów programów. Ostatnio mogliśmy ją oglądać w produkcji Wyjątkowe domy, gdzie pokazywała prawdziwe perełki architektury.

Gwiazda zdecydowanie ma też smykałkę do biznesu i z powodzeniem realizuje się na wielu płaszczyznach. Od kilku lat prowadzi między innymi firmę, która produkuje ekskluzywne meble na zamówienie. Zarobione pieniądze umiejętnie pomnaża, inwestując w kolejne biznesy.

Omenaa Mensah zdradza, kim chciała być jako dziecko

Omenaa nie tylko działa w biznesie i show-biznesie, ale nie zapomina o najbardziej potrzebujących. W 2014 roku założyła Omenaa Foundation, dzięki której wspiera najuboższe dzieci. Gwiazda nie tylko cały czas intensywnie pracuje, ale angażuje się w wiele charytatywnych projektów. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, czy taką karierę wymarzyła sobie, będąc dzieckiem:

Dokładnie wiem, kim chciałam być, jak byłam dzieckiem. Chciałam zawsze zarabiać swoje pieniądze, żeby móc spełniać swoje marzenia. Nigdy nie miałam sprecyzowanego zawodu, że np. chciałabym być piosenkarką, nigdy nie chciałam pracować w telewizji, to się zdarzyło przez przypadek. Ale już w liceum wiedziałam, że chcę rozwijać swój biznes. Moja aparycja wizualna wzięła lekko górę i ta telewizja się pojawiła, ale teraz wracam na ten tor, który trzeba i spełniam się oczywiście dalej telewizyjnie, aczkolwiek w znacznie większym procencie biznesowo i organizacyjnie. Prowadzenie fundacji to jak prowadzenie biznesu. Trzeba mieć zyski, żeby pomagać i spełniać marzenia tym, którym się obiecało, że się je spełni.

Omenaa to skarbnica pomysłów jeśli chodzi o pomoc innym. I – jak sama przyznała – ma w swojej głowie jeszcze bardzo dużo planów:

Nie wiem, czy mi się te pomysły skończą. Mam ich na kolejne 15, 20 lat więc bójcie się.

A wy jakie mieliście marzenia, jak byliście dziećmi?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj