Omenaa Mensah

Omenaa Mensah ma plan zaskoczyć widzów całkiem nowym sekretnym projektem, który przygotowuje już od jakiegoś czasu. Tylko nam zdradziła pierwsze szczegóły. Co planuje?

Omenaa Mensah to jedna z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek telewizyjnych w naszym kraju. Wiele lat temu zaskarbiła sobie sympatię widzów i trzeba przyznać, że udało jej się zrobić imponującą karierę w show-biznesie. Gwiazda znana jest nie tylko ze swojej działalności na wizji, ale także z tego, że ma głowę do biznesu. Z powodzeniem prowadzi program Wyjątkowe domy, gdzie pokazuje najbardziej interesujące projekty i rozwiązania w budownictwie, ale też ma własną firmę produkującą ekskluzywne meble na zamówienie.

Omenaa nie zapomina też o najbardziej potrzebujących. Prezenterka od 2014 roku prowadzi fundację Omenaa Foundation, której celem jest pomoc najbiedniejszym dzieciom w Afryce. W kwietniu 2017 przyczyniła się do wybudowania szkoły w mieście położonym na południu Ghany.

Omenaa Mensah zdradziła szczegóły sekretnego projektu

Omenaa jest nie tylko prezenterką i bizneswoman, ale przede wszystkim spełnia się w macierzyństwie. Jej córka Vanessa w tym roku skończy 19 lat, a synek Vincent to uroczy 4-latek. Gwiazda bardzo umiejętnie łączy karierę z opieką nad dziećmi. Cały czas stara się zaskakiwać i sięgać po więcej.

W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła plany na najbliższą przyszłość. Prezenterka szykuje sekretny projekt o międzynarodowym zasięgu. Tylko nam zdradziła pierwsze szczegóły:

Mój sekretny projekt to nie tylko Malta, to również Włochy. Moja firma producencka rozpoczęła zdjęcia do międzynarodowej produkcji związanej ze sztuką, designem, architekturą, rewitalizacją historycznych budynków. Mam nadzieję, że będzie to taka produkcja o którą będą się bili światowi liderzy. Zatrudniłam i zatrudnię do tego najlepszych w Polsce i nie tylko. Jest to trochę związane z moją wcześniejszą pracą i doświadczeniem, z szacunkiem do historii, do sztuki, ale też do rewitalizacji. Z tej strony pewnie większość z Państwa mnie nie zna, ale w architekturze właśnie najbardziej cenię te historyczne budynki.

Co jest teraz najbardziej modne w trendach budowania domów?

Zawsze modna jest klasyka i funkcjonalność. Zawsze modne są dobre materiały. I zawsze jest to tańsza wersja niż droższa. Mimo tego, że na początku wydaje nam się, że coś kosztuje więcej, to w finalnym rozrachunku, kiedy trzeba poprawiać po dwóch, trzech latach i tak wychodzi trochę mniej. To mogę polecić wszystkim osobom, które przeprowadzają remonty. Jak macie Państwo do wyboru coś z naturalnych materiałów, a coś, co te materiały imituje, to zawsze lepiej wybrać coś, co jest z naturalnych materiałów, co będzie nam starczało na trochę dłużej. To tak jak w modzie. Mała czarna, klasyczne szpilki, fajna torebka. I tak naprawdę czy kupiliśmy ją 10 lat temu, czy kupimy ją za 10 lat, to ona cały czas będzie modna.

Podzielacie zdanie Omeny?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj