Omenaa Mensah o wakacjach

Omenaa Mensah wspomina wakacje, które spędziła we Włoszech i w Chorwacji. Gwiazda wybrała się na urlop do luksusowych miejsc. Odpoczywała na jachcie i w swojej imponującej willi. Jak wspomina ten wyjątkowy czas?

Pandemia koronawirusa spowodowała, że cały świat na kilka tygodni się zatrzymał. Kwarantanna wymusiła na większości osób przymusowy urlop. Wielu w trudnym czasie brakowało nieco przestrzeni. Dlatego po zniesieniu restrykcji i otwarciu granic tysiące Polaków wyruszyło na zagraniczne wakacje. Z tej możliwości skorzystała także Omenaa Mensah i jej rodzina.

Omenaa Mensah o luksusowych wakacjach w czasie pandemii

Omenaa restrykcyjnie przestrzegała zasad bezpieczeństwa i w czasie dobrowolnej kwarantanny pozostawała w domu razem ze swoją rodziną. Gdy swobodne podróżowanie było już znowu możliwe, postanowiła spakować walizki i wylecieć na wakacje. Prezenterka i jej bliscy spędzili ze sobą sporo czasu w bardzo pięknych okolicznościach – we Włoszech i w Chorwacji.

Prezenterka TVN-u zamieściła w sieci sporo zdjęć z tych luksusowych wakacji na jachcie. Pokazała także swój piękny dom na południu Europy. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała, jak spędziła urlop.

Po tych kilku miesiącach egzystowania w jednym miejscu, to było dla nas wielkie szczęście, że rodzinnie mogliśmy spędzić tyle czasu w tak pięknych i różnych miejscach. Ja jestem numerologiczną piątką, która lubi się przemieszczać i podróże też bardzo lubię. Uważam, że to bardzo zacieśnia więzy jeśli chodzi o taką rodzinę patchworkową jaką jesteśmy, więc po takich wakacjach jest zawsze super. Jest to naszą tradycją rodzinną, więc zawsze bardzo się cieszę.

Omenaa wiedzie teraz wspaniałe życie. Mimo wszystko nie zapomina o tych, którym powodzie się nieco gorzej.

Staram się być szczęśliwa każdego dnia. Nawet jak coś mi nie pasuje, to dziękuję losowi za każdy dzień. Pamiętam o tych, którym jest gorzej, albo źle i staram się zawsze im pomagać.

Gratulujemy Omenie takiego podejścia. W galerii znajdziecie zdjęcia z luksusowych wakacji gwiazdy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj