Strona główna Pozostałe Opozda i Królikowski nie oglądają nowego „TzG”. Powodem wcale nie jest Julia...

Opozda i Królikowski nie oglądają nowego „TzG”. Powodem wcale nie jest Julia Wieniawa

Joanna Opozda i Tańcu z gwiazdami

Aktualna edycja Tańca z Gwiazdami jest dla Joanny i Antka niezwykle emocjonująca. Wszystko to za sprawą tego, że tańczą w niej ich byli partnerzy. Co na to para?

Para Antek Królikowski i Joanna Opozda aktualnie należy do najgorętszych i najbardziej komentowanych par w show-biznesie. Oboje mają za sobą kilka związków. Niektóre z nich są dość głośne i znane w mediach. Co więcej, była aktora oraz były partner aktorki występują aktualnie w jednym show. Co na ten temat sądzą sami zainteresowani?

Były chłopak Joanny i była dziewczyna Antka razem w Tańcu z Gwiazdami

Atrakcyjna aktorka i przystojny Kamil Kuroczko poznali się podczas show tanecznego show Polsatu, który pokochali widzowie. Choć zajęli 8 miejsce, to ich popisy zachwycały wszystkich. Kryształowej Kuli nie zdobyli, jednak uroczy tancerz zdobył serce Joanny. Po edycji programu para zaczęła się spotykać. Pojawiali się wspólnie na eventach nie ukrywając swojego uczucia. Okazało się jednak, że ich miłość nie przetrwała próby czasu i finalnie rozstali się.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski również należeli kiedyś do najgorętszych par w polskim show-biznesie. Swoim uczuciem chętnie chwalili się w mediach społecznościowych. Mnóstwo osób kibicowało jego związkowi. Jednak nie przerwał on próby czasu. Młoda celebrytka zaczęła spotykać się z Baronem, a aktor stworzył związek z kimś innym.

W XI edycji Tańca z Gwiazdami oboje byli partnerzy Joanny i Antka występują na scenie. Czy para zakochanych będzie oglądać show?

Właśnie mamy piątek i jak widzisz, postanowiliśmy wyjść we dwoje. Nie siedzimy raczej w piątki przed telewizorem – powiedziałą w rozmowie z reporterką Jastrząb Post Joanna.

Czy Joanna trzyma kciuki za swojego byłego ukochanego, Kamila Kuroczko, który w te edycji tańczy z Nicole Bogdanowicz?

Życzę Kamilowi jak najlepiej i mam nadzieję, że kiedyś uda mu się w końcu zdobyć tę Kryształową Kulę. Trzymam kciuki. Można po rozstaniu mieć dobre relacje.

Macie swoich faworytów w Tańcu z Gwiazdami?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here