Joanna Opozda

Joanna Opozda i Antoni Królikowski nie schodzą z pierwszych stron kolorowych gazet. Zabiegają o nich producenci największych telewizyjnych hitów. Czy w związku z tym staną się nową power couple? Mamy komentarz Joanny.

Antek Królikowski i Joanna Opozda, chociaż spotykają się od niedawna, na swoim koncie zapisali już kilka ważnych wydarzeń. Para dwa razy wybrała się na wakacje, wzięła udział w Festiwalu Polskiej i Czeskiej w Kudowie-Zdroju, a także regularnie się pojawia na branżowych imprezach.

Choć oboje wydają się być bardzo w sobie zakochani, to okazuje się, że nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Asia w jednej z rozmów zdradziła, że ich uczucie zrodziło się z przyjaźni.

Joanna Opozda i Antonii Królikowski: czy będą nową power couple?

W związku z ogromnym zainteresowaniem parą zarówno wśród mediów, jak i wśród opinii publicznej, reporterka Jastrząb Post postanowiła zapytać Joannę, czy według niej wraz z Antkiem mają zadatki na zostanie nową power couple?

Takie związki stają się znane na całym świecie i zawsze przyciągają obiektywy paparazzich. W światowym show-biznesie bez wątpienia najbardziej wpływowymi parami są zaprzyjaźnione małżeństwa – Kim Kardashian West i Kanye West oraz Beyonce i Jay-Z. W Polsce za taką parę może uchodzić Małgorzata Rozenek oraz Radosław Majdan.

Czy Joanna i Antek będą nową power couple?

Nie wiem, czy chcę to nazywać power couple. Ja mam nadzieję, że po prostu w życiu prywtanym będziemy power couple i to jest dla mnie istotne.

Jak się okazało, Joanna i Antek otrzymywali propozycje pojawiania się w programach, ale się na to nie zdecydowali:

Coś tam się pojawiało, ale odrzuciliśmy. Było parę przyczyn.

Waszym zdaniem podjęli dobrą decyzję?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here