Katarzyna Łaska

Katarzyna Łaska miała okazję wystąpić na scenie podczas 92.  rozdania Oscarów. Wypowiedziała się na temat imprez, które odbywają się podczas wydarzenia. Nawiązała do zachowania Kingi Rusin?

Wręczenie filmowych statuetek amerykańskiego przemysłu filmowego, czyli Oscarów, jest największym wydarzeniem w świecie kina. Gala odbywa się co roku i przyciąga największe gwiazdy. W tym roku odbyła się już 93. edycja, podczas której przyznano prestiżowe statuetki w kształcie złotych rycerzyków. Na wydarzeniu nagradzane są filmy, które w minionym roku kalendarzowym miały swoją premierę.

Podczas zakrojonej na szeroką skalę imprezy od lat nie brakuje także polskich akcentów. Filmy rodzimych twórców są doceniane przez Amerykańską Akademię Filmową. Obecnie Oscary przyznawane są aż w 24. kategoriach.

Katarzyna Łaska o gali rozdania Oscarów

Katarzyna Łaska jest jedną z nielicznych Polek, która miała zaszczyt pojawić się na oscarowej gali. Piosenkarka i uczestniczka nowej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo, olbrzymi rozgłos zyskała dzięki temu, że zaśpiewała do jednej z najpopularniejszych hitów disneyowskich bajek.

Użyczyła swojego głosu postaci Elsy z Krainy Lodu i zaśpiewała piosenki: Mam tę moc z pierwszej części oraz Chcę uwierzyć snom z kolejnej. Wokalistka fragment pierwszej z wymienionych piosenek wykonała na 92. ceremonii wręczenia Oscarów. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy udało jej się poznać gwiazdy światowego kina:

Osobiście nie. To jest koktajl party, każdy po imprezie jest w swoim towarzystwie. Na imprezie wszyscy siedzą i nawet nie ma jak dojść, ale jest to po prostu w moim odczuciu niekulturalne, żeby kogoś gdzieś zaczepiać, robić zdjęcia, czy coś takiego. Ale z koleżanką Elsą z Norwegii uścisnęłyśmy dłoń Joaquinowi Phoenix, bo na imprezie przechodził z mamą, pogratulował występu i uścisnęliśmy sobie dłonie.

Jak skomentowała zdjęcie Kingi Rusin z Adele?

Widziałam zdjęcie. Ale nie byłam na tej imprezie. To jest każdego wybór. Ta impreza na której byłam ja, to jest taka główna impreza zaczynająca. Potem z tej imprezy wszyscy się rozchodzą np. do artystów jak Beyonce czy Eltona Johna. My byłyśmy na tej głównej imprezie, gdzie to jest bardziej oficjalne, więc myślę, że to po prostu nie wypada. Jeżeli ktoś już ze sobą rozmawia, na jakiejś bardziej luźniej imprezie, to myślę, że nie ma nic przeciwko temu.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here