Patrycja Markowska o The Voice of Poland

Patrycja Markowska była trenerką w kilku edycjach programu The Voice of Poland. Gwiazda pożegnała się jednak z muzycznym show. Dlaczego nie tęskni za programem i jak ocenia rywalizację Edyty Górniak z Michałem Szpakiem?

Patrycja Markowska to jedna z najbardziej utalentowanych i rozpoznawalnych wokalistek w Polsce. Córka lidera zespołu Perfect zaskarbiła sobie sympatię fanów nie tylko swoją muzyczną działalnością, ale także zaangażowaniem w różne telewizyjne projekty. Mogliśmy zobaczyć ją jako jedną z trenerek w poprzednich edycjach programu The Voice of Poland, oraz jako uczestniczkę show Ameryka Express.

Patrycja Markowska o najnowszej edycji The Voice of Poland

Wokalistka, zasiadając na czerwonym fotelu trenerskim, cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród uczestników. Wielu z nich chciało dostać się właśnie do jej drużyny. W roli jurorki i trenerki sprawdziła się doskonale. Jej podopieczny Marcin Sójka dotarł aż do finału, w którym głosami widzów osiągnął spektakularne zwycięstwo.

Patrycja nie zdecydowała się jednak na ponowne wzięcie udziału w muzycznym show, ze względu na inne zajętości. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak ocenia nowy duet jurorów i czy tęskni za programem.

Przyznam się szczerze, że nie oglądałam tej edycji teraz. Natomiast widziałam Michała oddzielnie i Edytę oddzielnie. Oni się w tym programie świetnie sprawdzają. Trzymam za nich kciuki.

Czy artystka tęskni za programem?

Nie tęsknie. To była wspaniała przygoda. Ale ja mam tak, że jak już jakąś przygodę kończę, to nie myślę o tym, że mogłabym wrócić. Przed chwilą Rafał Collins powiedział, że minął już równo rok od programu Ameryka Express. Powiedziałam, że wspaniale. To jest tak, że pewne rzeczy przychodzą. A teraz jestem skupiona na nowym singlu, na nowych piosenkach.

Markowska zaprosiła fanów do oglądania wyjątkowego koncertu internetowego, w którym udział weźmie ona i 99 innych gwiazd.

Będzie koncert internetowy, który gorąco polecam, bo 100 artystów wzięło w nim udział. Będzie można zapłacić 20 złotych i mieć recital ulubionego artysty. Ania Karwan będzie przeprowadzać wywiady i również ma tam swój recital.

Jesteście fanami Patrycji Markowskiej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here